Skocz do zawartości

Nutella.

Gracz
  • Postów

    24
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Nutella.

  1. Z okazji roku na 4Life robię konkurs dla obserwujących, by wziąć udział wystarczy napisać cokolwiek pod tym postem do 15 sierpnia 2019

    Zwycięzca dostanie Perenniala 1.6 o ID 4340

    1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
    2. HrazY

      HrazY

      xD beczunia

      Calkiem przypadkiem ;)

    3. Damianero.
    4. Nutella.

      Nutella.

      image.png.c73d52cde5bc18d728194c558ad118a8.png

      Zapraszam w przyszłości na kolejne konkursy : )

    5. HrazY

      HrazY

      Podziękuje, nie polecam ;)

    6. Ola500

      Ola500

      oooo widzę że koleżance się nudzi i robi konkursy :P;)

       

  2. Wszystkiego najlepszego Jesteście najlepszym serwerem na MTA
  3. Nutella.

    kolor licznika/lampek

    Hej szukałam w poradnikach archiwum i u wujka Google ale nic z tego... Chodzi mi o dokładne kody RGB kolorów liczników i lampek na serwerze 4 Life z góry dziękuje za pomoc : )
  4. dobra zgadzam się, na przyszłość wystarczy napisać do osoby na pm i jest pewność czy dead czy relog był Temat do zamknięcia
  5. nie wiem, bagi mta mnie tam nie było od razu mnie przeniosło na spawn LS zdobyłam od kolegi id LuKi16 i pisałam że to nie był relog
  6. relog i pisze do ciebie po 5 sekundach, ciekawe jak
  7. @CampeQ teraz jest dobrze ?
  8. Nick z serwera: Nutella** Login z serwera: Marta<3 Nick osoby oskarżonej: LuKi16 Powód napisania skargi: To co zrobił LuKi16 jest po prostu słabe i to wystarczy jako powód Powód napisania skargi: Auto po wyścigu zostało zabrane na parking policyjny z wyższą kwotą za relog który nie miał miejscaPrzybliżona data zdarzenia: nie pamiętam, po południu jakoś Dowody: screenyOpis sytuacji: Miałam pościg z SAPD, gdy wjechałam na kolczatkę to nie wiem jak zginęłam, znajomy z którym jechałam podał mi na pm id LuKi16 i napisałam mu [screen1] on miał to w d.... nawet nie odpisał i wysłał mi auto na PP za coś czego nie zrobiłamCoś od siebie: Skoro to był relog to jakim cudem napisałam do niego po kilku sekundach, po to pisałam żeby nie dostać bana czy coś za relog Dowód na poinformowanie gracza o skardze: On nie odpisywał, nie miałam jak go poinformować
  9. Im więcej tym lepiej ps: kiedy następna?
  10. Nutella.

    Elegy

    sprzedane, do zamknięcia
  11. Nutella.

    Elegy

    Model: Elegy ID: 43909 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 528.48 km Dodatki: ogranicznik, wykrywacz fotoradarów, spoiler 1147, PJ Cena: Licytacja Coś od siebie: Piękny szybki i czeka właśnie na ciebie SS’y: https://imgur.com/a/nJUiwpK NA WYPADEK ZBYT NISKICH OFERT MOGĘ ZREZYGNOWAĆ ZE SPRZEDAŻY
  12. Nutella.

    Kupię autko

    Mam Elegy 1.8 z małym tune, odezwij się, będę na serwerze po 16.00 co do ceny to dogadamy się
  13. Zarobki x2 wcale się do tego nie przyczyniły.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin