-
Postów
3996 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
47 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia hoopak

Spamer (4/4)
11,3 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje hoopak
-
- Pokaż poprzednie komentarze 5 więcej
-
Ja rozumiem, prosić ludzi żeby się szczepili, okej, ja to rozumiem i też chcę żeby jak najwięcej osób się zaszczepiło, ale jesteśmy w grze i spam RCON,a dotyczący szczepień jest nie na miejscu trochę moim zdaniem, ponieważ ludzi to już denerwuje troszkę. Nie jestem anty- szczepionkowcem czy anty-covidovcem ale uważam, że to jest decyzja każdego z kolei czy się zaszczepi czy nie, a spam takimi filmikami to na przykład działa na mnie negatywnie niż pozytywnie, a taki ma zamiar, bo uważam, że ludzie w filmikach są podstawieni, to jest moje zdanie.
Oczywiście szczepcie się, ale jeżeli sami tego chcecie. Ja osobiście sam jestem zapisany na 9 czerwca i zaszczepię się bez większego zastanowienia.
-
Ciekawe kiedy antyszczepionkowe szury zrozumieją, że kwestia szczepienia się to nie jest tylko ich sprawa, ale chyba prędko się to nie stanie i dalej będziemy gnić w lockdownie z kolejnymi falami wirusa.
-
Serio nie kumam ludzi, którzy nie szczepiąc się chcą roznosić dalej zarazę, pozwalać mutować wirusowi i zabijać kolejne osoby.
Maciek - ludzie w filmiku to lekarze, profesorowie, ogólnie - specjaliści.
-
Jednakże nie chce nic mówić, po szczepionce dalej można się zarazić i dalej można roznosić ów zarazę
-
Szczepionka przed tym chroni, nawet w 96%.