Skocz do zawartości

hoopak

Zasłużony
  • Postów

    3 996
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    47
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez hoopak

  1. 30.08.2021 Supporter @ArsiK* zostaje pozbawiony rangi w związku z łamaniem Regulaminu Serwera, Regulaminu Członka Ekipy i niegodnym reprezentowaniem Ekipy.
  2. 28.08.2021 Support @TheNaturat. zostaje zawieszony na 7 dni w związku z niegodnym reprezentowaniem ekipy.
  3. Charlie Watts :(

    1. Ceglasty.

      Ceglasty.

      Miał dopiero 80 lat. Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.

    2. hoopak

      hoopak

      Ja myślałem, że Stonesi są nieśmiertelni...

    3. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Dziś urodziny miałby Tomasz Chada

  4. 08.08.2021 Administrator @Kubula zostaje zawieszony na okres 3 dni w związku z łamaniem regulaminu członka ekipy.
  5. 31.07.2021 Administrator @Drasiek wraca na rangę po przerwie.
  6. Jak tam wakacje?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  13 więcej
    2. Akano

      Akano

      nie tylko Ty, zwłaszcza jak masz co innego w umowie a co innego masz robić :)

    3. pawelik001

      pawelik001

      poznałem super osobę, więć bardzo dobrze!

    4. Sernik*
    5. Jvkub

      Jvkub

      srednio ale da sie zyc

    6. TheSzef*

      TheSzef*

      Dobrze, przynajmniej mało czasu przy komputerze

  7.  

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. MaciekMaster

      MaciekMaster

      Ja rozumiem, prosić ludzi żeby się szczepili, okej, ja to rozumiem i też chcę żeby jak najwięcej osób się zaszczepiło, ale jesteśmy w grze i spam RCON,a dotyczący szczepień jest nie na miejscu trochę moim zdaniem, ponieważ ludzi to już denerwuje troszkę. Nie jestem anty- szczepionkowcem czy anty-covidovcem ale uważam, że to jest decyzja każdego z kolei czy się zaszczepi czy nie, a spam takimi filmikami to na przykład działa na mnie negatywnie niż pozytywnie, a taki ma zamiar, bo uważam, że ludzie w filmikach są podstawieni, to jest moje zdanie. 

      Oczywiście szczepcie się, ale jeżeli sami tego chcecie. Ja osobiście sam jestem zapisany na 9 czerwca i zaszczepię się bez większego zastanowienia.

    3. BidoN

      BidoN

      Ciekawe kiedy antyszczepionkowe szury zrozumieją, że kwestia szczepienia się to nie jest tylko ich sprawa, ale chyba prędko się to nie stanie i dalej będziemy gnić w lockdownie z kolejnymi falami wirusa.

    4. hoopak

      hoopak

      Serio nie kumam ludzi, którzy nie szczepiąc się chcą roznosić dalej zarazę, pozwalać mutować wirusowi i zabijać kolejne osoby.

      Maciek - ludzie w filmiku to lekarze, profesorowie, ogólnie - specjaliści.

    5. KubsoneK.ogf

      KubsoneK.ogf

      Jednakże nie chce nic mówić, po szczepionce dalej można się zarazić i dalej można roznosić ów zarazę ;) 

    6. hoopak

      hoopak

      Szczepionka przed tym chroni, nawet w 96%. :)

  8.  

    Od poniedziałku rusza rejestracja na szczepienia '04 i '05 ;) #szczepimysię

    1. Pokaż poprzednie komentarze  22 więcej
    2. Dejw.

      Dejw.

      Cytat

      Rozumiem, że nie korzystasz w takim razie z opieki zdrowotnej i leków? 

      Dokładnie.
       

      Cytat

      Słyszałem również w radiu gdzie jakiś specjalista się wypowiadał że maseczki powinniśmy nosić 45minut, później godzina swobodnego oddychania aby nie uszkodzić układu oddechowego.

      Mówili, około 10miesięcy temu? Jak dobrze kojarzę, ale na pewno mówili.
       

      Cytat

      To rozpatrywać by należało w kategorii zbrodni przeciw ludzkości w sumie.

      Można, albo próbę normalnego życia. Nie zdziwię się jak za rok, dwa ludzie będą nosili opaski na ramieniu jak w 1940r. tylko że z napisem "nie zaszczepiony".
       

      Cytat

      Warto się szczepić, po to żeby żyć normalnie,

      Bez szczepionki nie można? Ja jakoś żyję i mam się dobrze. 

    3. PLojTEk

      PLojTEk

      Cytat

      Bez szczepionki nie można? Ja jakoś żyję i mam się dobrze. 

      A kto wie, może jak drugim razem dostaniesz COVID i zamiast nie złapać lub przejść bezobjawowo dzięki szczepionce wylądujesz pod respirator (czego ja ci osobiście nie życzę). Prawdę mówiąc, może i nie mam żadnych kompetencji, by wypowiadać się na te tematy również jak i ty, natomiast ja wolę zaufać ludziom wykształconym w tych dziedzinach niż słuchać czyjegoś "wydaje mi się, ale sam nie mam wiedzy jak jest naprawdę i zmyślam przy okazji kłamstwa".

    4. hoopak

      hoopak

      Cytat

      Mówili, około 10miesięcy temu? Jak dobrze kojarzę, ale na pewno mówili.

      Nie spotkałem się z żadnym opracowaniem naukowym potwierdzającym tą tezę.

      Cytat

      Bez szczepionki nie można? Ja jakoś żyję i mam się dobrze. 

      No... Nie. Bo bez szczepionek nadal będą lockdowny, zamykanie wielu miejsc i biznesów, nadal opieka zdrowotna będzie zapchana chorymi na COVID-19, nadal będzie nauka/praca zdalna itd. 

      Zaszczepienie się to też patrzenie nieco dalej niż czubek własnego nosa ;)

    5. hoopak

      hoopak

      A tak swoją drogą jak uderzyliśmy w wiarę, to bardzo ciekawą opinię ostatnio czytałem. Że niestosowanie się do DDM jest grzechem przeciwko miłości bliźniego. Myślę, że niezaszczepienie się tak samo ;) 

    6. Deilo

      Deilo

      Kto się zaszczepi, ten zaszczepi i trudno.

      b43c43552fc5ce5ee719f4430819.jpeg

  9. 08.04.2021 Support @AbduL^ zostaje zawieszony na okres 14 dni w związku z łamaniem regulaminu serwera.
  10. Jeszcze z 40 wiadomości o rekrutacji do SAFD tu napiszcie. Albo ze 100... -.-

    1. Pokaż poprzednie komentarze  14 więcej
    2. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Zwykła pozytywna reakcja na wieść o rekrutacji, nie ma sensu mieć pretensji. Ważne że ludzie się integrują z wiadomościami serwera poprzez wpisy komentarze czy też statusy.

    3. KoNiK123.

      KoNiK123.

      hoopak Zapraszamy hehhe

    4. egzo_11
    5. CampeQ.ogf
    6. murzek
  11. hoopak

    Pokaż swoją twarz

    Jakby ktoś pytał, dlaczego tak długo trzeba czekać na moje działania.
    1. KapitanKox(prawdziwy)

      KapitanKox(prawdziwy)

      Z całym szacunkiem, wiem ze sytuacja w Polsce nie jest najlepsza i wiem jak to działa. Ale temat celebrytów w szpitalach był już poruszany i według mnie celowo pokazują to aby zastraszyć jeszcze  bardziej starsze osoby zwłaszcza że jest to twórca która śpiewał w latach 90. 

    2. hoopak

      hoopak

      Według mnie warto pokazywać ludzi, mogą być znani albo i nie, którzy przechodzą covid. Po to, żeby ludzie nosili porządnie maski i siedzieli na tyłkach w domach.

    3. KoNiK123.

      KoNiK123.

      Na różnych stronach latają też nagrania nie tylko celebrytów z różnych szpitali 

    4. opeltigra

      opeltigra

      wedlug mnie warto nie wpieprzac polityki do durnej gierki w internecie

    5. hoopak

      hoopak

      To nie jest polityka :).

  12. Nie myślisz - zapłacisz.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. AdekUchiha

      AdekUchiha

      hoopak to ten znany filizof z Tybetu?

    3. KapitanKox(prawdziwy)

      KapitanKox(prawdziwy)

      Nie nosisz wiec sprzedaj 

    4. lefji

      lefji

      @Kapitan. nie jezdzisz raczej XD

       

    5. Luzio098

      Luzio098

      To chyba będę musiał dużo płacić jak nie myślę

      :P

    6. KapitanKox(prawdziwy)

      KapitanKox(prawdziwy)

      @kindver tu mogła być wasza reklama otomoto

  13. 07.03.2021 Supporci @Broszko, @Ciastkowy*, @OwOc i @veeniX zostają awansowani na rangę Moderator. Moderatorzy @Drasiek, @Geloo, @Kubula, @L4MP3K i @Nudzio. zostają awansowani na rangę Administrator. Administrator @japkooo. zostaje awansowany na rangę Starszy Administrator.
  14. 01.03.2021 Administrator @KropsoN zostaje zawieszony na okres 14 dni w związku z niewykonywaniem swoich obowiązków. Administrator @Avenged.dev zostaje zawieszony na okres 14 dni w związku z niewykonywaniem swoich obowiązków. Support @Prese$ odchodzi z rangi na własne życzenie.
  15. 26.02.2021 Support @Paul2eu zostaje zawieszony na okres 14 dni, po tym okresie przez 2 tygodnie jego norma zostaje zwiększona do 1000 raportów. Support @HUbi_ odchodzi z rangi na własne życzenie.
  16. 25.02.2021 Od dzisiaj wprowadzony zostaje program "zero tolerancji". W związku z tym osoby, które handlują majątkiem i otrzymały blokadę konta, nie mają możliwości jej zdjęcia. Podobna sytuacja jest w przypadku osób włamujących się na konta innych graczy - nie istnieje możliwość zdjęcia bana.
  17. 24.02.2021 Support @veeniX zostaje zawieszony na okres 7 dni z powodu niegodnego reprezentowania ekipy.
  18. 24.02.2021 Support @rekin.rw zostaje wydalony z ekipy w związku z niegodnym jej reprezentowaniem.
  19. 24.02.2021 Support @TheSzef* zostaje zawieszony na okres 7 dni z powodu łamania regulaminu członka ekipy oraz słuszną skargą.
  20. 23.02.2021 Support @rekin.rw zostaje zawieszony na okres 21 dni z powodu nadużywania rangi. Support @Panda. zostaje zawieszony na okres 7 dni z powodu niewykonywania obowiązków członka administracji.
  21. 'Sza, cicho sza, czas na ciszę...'

    1. Kubula

      Kubula

      Cisza to najlepsze rozwiązanie.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin