-
Postów
3 996 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
47 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez hoopak
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 70
-
Jak tam wakacje?
- Pokaż poprzednie komentarze 13 więcej
-
nie tylko Ty, zwłaszcza jak masz co innego w umowie a co innego masz robić
-
-
Komary axaxaxagshnwnnsnxnw
-
srednio ale da sie zyc
-
Dobrze, przynajmniej mało czasu przy komputerze
-
- Pokaż poprzednie komentarze 5 więcej
-
Ja rozumiem, prosić ludzi żeby się szczepili, okej, ja to rozumiem i też chcę żeby jak najwięcej osób się zaszczepiło, ale jesteśmy w grze i spam RCON,a dotyczący szczepień jest nie na miejscu trochę moim zdaniem, ponieważ ludzi to już denerwuje troszkę. Nie jestem anty- szczepionkowcem czy anty-covidovcem ale uważam, że to jest decyzja każdego z kolei czy się zaszczepi czy nie, a spam takimi filmikami to na przykład działa na mnie negatywnie niż pozytywnie, a taki ma zamiar, bo uważam, że ludzie w filmikach są podstawieni, to jest moje zdanie.
Oczywiście szczepcie się, ale jeżeli sami tego chcecie. Ja osobiście sam jestem zapisany na 9 czerwca i zaszczepię się bez większego zastanowienia.
-
Ciekawe kiedy antyszczepionkowe szury zrozumieją, że kwestia szczepienia się to nie jest tylko ich sprawa, ale chyba prędko się to nie stanie i dalej będziemy gnić w lockdownie z kolejnymi falami wirusa.
-
Serio nie kumam ludzi, którzy nie szczepiąc się chcą roznosić dalej zarazę, pozwalać mutować wirusowi i zabijać kolejne osoby.
Maciek - ludzie w filmiku to lekarze, profesorowie, ogólnie - specjaliści.
-
Jednakże nie chce nic mówić, po szczepionce dalej można się zarazić i dalej można roznosić ów zarazę
-
Szczepionka przed tym chroni, nawet w 96%.
-
Od poniedziałku rusza rejestracja na szczepienia '04 i '05
#szczepimysię
- Pokaż poprzednie komentarze 22 więcej
-
CytatRozumiem, że nie korzystasz w takim razie z opieki zdrowotnej i leków?
Dokładnie.
CytatSłyszałem również w radiu gdzie jakiś specjalista się wypowiadał że maseczki powinniśmy nosić 45minut, później godzina swobodnego oddychania aby nie uszkodzić układu oddechowego.
Mówili, około 10miesięcy temu? Jak dobrze kojarzę, ale na pewno mówili.
CytatTo rozpatrywać by należało w kategorii zbrodni przeciw ludzkości w sumie.
Można, albo próbę normalnego życia. Nie zdziwię się jak za rok, dwa ludzie będą nosili opaski na ramieniu jak w 1940r. tylko że z napisem "nie zaszczepiony".
CytatWarto się szczepić, po to żeby żyć normalnie,
Bez szczepionki nie można? Ja jakoś żyję i mam się dobrze.
-
CytatBez szczepionki nie można? Ja jakoś żyję i mam się dobrze.
A kto wie, może jak drugim razem dostaniesz COVID i zamiast nie złapać lub przejść bezobjawowo dzięki szczepionce wylądujesz pod respirator (czego ja ci osobiście nie życzę). Prawdę mówiąc, może i nie mam żadnych kompetencji, by wypowiadać się na te tematy również jak i ty, natomiast ja wolę zaufać ludziom wykształconym w tych dziedzinach niż słuchać czyjegoś "wydaje mi się, ale sam nie mam wiedzy jak jest naprawdę i zmyślam przy okazji kłamstwa".
-
CytatMówili, około 10miesięcy temu? Jak dobrze kojarzę, ale na pewno mówili.
Nie spotkałem się z żadnym opracowaniem naukowym potwierdzającym tą tezę.
CytatBez szczepionki nie można? Ja jakoś żyję i mam się dobrze.
No... Nie. Bo bez szczepionek nadal będą lockdowny, zamykanie wielu miejsc i biznesów, nadal opieka zdrowotna będzie zapchana chorymi na COVID-19, nadal będzie nauka/praca zdalna itd.
Zaszczepienie się to też patrzenie nieco dalej niż czubek własnego nosa
-
-
Kto się zaszczepi, ten zaszczepi i trudno.
-
Jeszcze z 40 wiadomości o rekrutacji do SAFD tu napiszcie. Albo ze 100... -.-
-
-
Z całym szacunkiem, wiem ze sytuacja w Polsce nie jest najlepsza i wiem jak to działa. Ale temat celebrytów w szpitalach był już poruszany i według mnie celowo pokazują to aby zastraszyć jeszcze bardziej starsze osoby zwłaszcza że jest to twórca która śpiewał w latach 90.
-
Według mnie warto pokazywać ludzi, mogą być znani albo i nie, którzy przechodzą covid. Po to, żeby ludzie nosili porządnie maski i siedzieli na tyłkach w domach.
-
-
-
To nie jest polityka :).
-
-
Nie myślisz - zapłacisz.
-
Zmiany. Zmiany są dobre.
- Pokaż poprzednie komentarze 11 więcej
-
Hey! What's happen?
-
@Minotaur* najpewniej nawet nie rozumiesz, że może mu chodzić o całkowicie coś innego niż to o czym piszesz...
-
Co co się stało?
-
-
nie
-
Toss a coin
https://eskarbonka.wosp.org.pl/6wqkde
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 70