Skocz do zawartości

.DaftleG.

Gracz
  • Postów

    240
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez .DaftleG.

  1. temacik
    1. 19lazur08

      19lazur08

      Dawaj ziomek zajaramy, zajaraamy

      Temacik, temacik, temacik, temacik zajaraamy,

      Zajaraaaaaamy :D

  2. Kazda frakcja sie rozpada jeszcze troszke czasu wysoka platnosc na godzine/nie narzeka tylko zarząd
  3. no plz nie ma w co nocki pograc :/

    1. CineK

      CineK

      idz na gure cziliad i czekaj na goscia

    2. .DaftleG.

      .DaftleG.

      jakiego ziombel

       

  4. WRACAJ CINEK CZAPA ELO

    1. CineK

      CineK

      nie chce mi sie;<<

  5. nie, 2 kase otworzyli XDDD
  6. @ofensywny edit ja sobie nie wyobrażam żeby ten neon mnie cisnal jak by byl ze mna na kanale, wiem z opowiesci i wlasnego ucha ze to taki cwaniaczek XD narazie zachowujesz sie jak 3 pierwsze litery twojego nicku, elo
  7. Mam BF-400 przeb ok. 2,5k za 50k ci oddam
  8. Ile chcesz za ta meline daniel
  9. Lepiej się obudzić, przestać łudzić Choć nie przestałem jeszcze wierzyć w ludzi Non stop, z tego miejsca, standardowo, pozdro! Uważajcie życie sieka ostro!

  10. STYLE BANGERS

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. te zarobki w frakcjach to przesada

    1. AdiK..
    2. .DaftleG.

      .DaftleG.

      nie jestes w frakcji wiec nie wiesz jak to jest ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin