Skocz do zawartości

.DaftleG.

Gracz
  • Postów

    240
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez .DaftleG.

  1. pora jechać na odre :D

    1. Norbi1478

      Norbi1478

      I wykąpać się w kale meneli.

    2. altruista
    3. .DaftleG.

      .DaftleG.

      przyjemne z pozytecznym

       

  2. Za wierzenia ku**a została przekopana!

  3. .DaftleG.

    wracam wariaty

    witamy na pokladzie
  4. Kto mi teraz skarge do konca ;x

  5. "To nie kochanka, ale co noc sypiam z nią, nawet jeśli wokół drwią i się śmieją wciąż i wciąż, nawet jeśli będę sam z nią jedynie, bo cała reszta postanowi kochać inne"

  6. Już jest u innego pana ale jest w dobrych rekach raczej
  7. Na raty nie sprzedaje, 210k to minimum, więcej nie zejdę.
  8. "daję słowo, Ręczę głową Za przyjaciela w ciemno Tego Który nie zawodzi nigdy On zawsze jest ze mną Choć nie ma takich wielu Doceniam ich tym bardziej Jesteś ze mną przyjacielu Dzięki wielkie za wsparcie "

  9. Mod jest tylko na skin packa i tabliczki na szybe, tabliczki to nie pamietam z jakiej stronki, a reszta to obróbka no i naczepe schenkera pobralem, teraz mam inny zestaw
  10. Nie powiem z czym mi sie kojarzysz(niecenzuralne) ale powiem z czyms innym, z kuweta dla kota ;>
  11. Za szaro..weź tam cos kolorowego dodaj..jakies kwiaty czy cos.
  12. Comet 1.8 up1 turkusowy licznik, jak chcesz moge jutro podeslac ssy, cena 210
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin