Skocz do zawartości

Marsherox

Gracz
  • Postów

    100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Marsherox

  1. Czemu chce wygrać? Szczerze to chce auto za darmo
  2. Siemanko! W tym temacie chcę zaprezentować 10 autek które szukają nowego właściciela i może właśnie zostaniesz nim ty! ( ceny ostateczne, nie negocuje ) ! INFORMACJE NA TEMAT AUT W SPOILERACH ! A więc prezentuje samochodziki wyglądają następująco: JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PISZ W TEMACIE, PO PRZEZ WIADOMOŚCI NA FORUM LUB NA DISCORDZIE - marsherox Czekam na ciebie
  3. Taki właśnie miałem zamysł żeby zrobić w stylu GTA 5, bo nomex też jest z gta 5 wzięty i żeby się nie mieszało
  4. Chętnie poczytam wasze oceny Na białym tle: W grze: Użyte programy: Photoshop - MagicTXD - Blender Czas pracy: 2h 3min Ogólnie pragnę wspomnieć że to moja pierwsza udana praca
  5. Się popisałeś

    Pozdrawiam

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin