Skocz do zawartości

BylemTu

Gracz
  • Postów

    291
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BylemTu

  1. Kurde no, Infa bym se kupił :/

    1. Staff.

      Staff.

      Kurde, kto by se nie kupil.

    2. BylemTu

      BylemTu

      C'nie? Mananke ID 1 musze opchnąć!

    3. Master

      Master

      To SE no kurde kup ! :3

       

  2. BylemTu

    Wynajmę tune!!!!!!

    Wynajmij wzór, jest wielorazowy.
  3. BylemTu

    Wasze wygrane w kasynie

    Kolejne -15k wczoraj. W sumie: -125k
  4. BylemTu

    Ciekawy samochód

    Zamiany są zakazane. 45k
  5. Jak wpiszemy tyle to wytepa nas na innego dima oraz do wody.
  6. BylemTu

    Vincent

    Dam 1 prefix i lock.
  7. BylemTu

    Kupie Autko

    Dodaj prefix w ciągu 12h albo zamykamy.
  8. BylemTu

    Wasze wygrane w kasynie

    Miałem 24k, wydawałem 16k na kasyno i wygrałem 48k. Potem mialem 56, troche przewalilem ale wyszedlem jakos na 58k. 58k potem poszlo w luj i juz tam nie gram :c
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin