Skocz do zawartości

BylemTu

Gracz
  • Postów

    291
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BylemTu

  1. BylemTu

    X czy Y

    Mumbel Placak czy walizka?
  2. BylemTu

    Kupie !

    Wzory są darmowe, kup sobie albo zamykam (masz 6h)
  3. BylemTu

    Autka

    7/10 Enforcer
  4. BylemTu

    Imigranci

    No... jeszcze azjatow nam brakuye
  5. ..jedynie prawą ręką sobie...
  6. BylemTu

    Autka

    6/10 Bucaandeer
  7. Tak Flatout 3 (nie mylic z falloutem)
  8. Twój pojazd to takie 6/10 jak dla mnie, oto moje wózki: Stratum ID 250, Bak 55L, Pusta rejka, Paint-Job. Jest pierwszy na serwie. Bucaandeer ID 6215 (chyba) - cos tam ma, pierwszy na serwie jest. Primo ID 6666 - felgi ma i se stoi. Perek, gleba, BBS'y, duży tłumik i światła na zderzak. Manany o ID: - 24 - 22 - 18 - 15 - 13 - 10 - 9 - 7 - 1 ((Wszysytkie gleba i BBS))
  9. Tak Movie Star Planet czy jakos tak
  10. ;_________; P.S. Pierwszy perek ma ID 2k
  11. BylemTu

    bronie

    1k = cały zestaw do colta z amunicją. 1k = 20 minut pracy. 20 minut pracy = strzelanie do wszystkiego co się rusza przez cejotów przez jakieś 3h... Jestem na NIE. Generalnie możnabyłoby to wprowadzić w bazie wojskowej, bronie byłyby droższe i żeby móc strzelać trzeba mieć 500h gry według mnie. Poza tym... Chcesz postrzelać? Czekaj na rekrutacje do grupy przestępczej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin