Twój pojazd to takie 6/10 jak dla mnie, oto moje wózki:
Stratum ID 250, Bak 55L, Pusta rejka, Paint-Job. Jest pierwszy na serwie.
Bucaandeer ID 6215 (chyba) - cos tam ma, pierwszy na serwie jest.
Primo ID 6666 - felgi ma i se stoi.
Perek, gleba, BBS'y, duży tłumik i światła na zderzak.
Manany o ID:
- 24
- 22
- 18
- 15
- 13
- 10
- 9
- 7
- 1
((Wszysytkie gleba i BBS))
1k = cały zestaw do colta z amunicją.
1k = 20 minut pracy.
20 minut pracy = strzelanie do wszystkiego co się rusza przez cejotów przez jakieś 3h...
Jestem na NIE. Generalnie możnabyłoby to wprowadzić w bazie wojskowej, bronie byłyby droższe i żeby móc strzelać trzeba mieć 500h gry według mnie. Poza tym... Chcesz postrzelać? Czekaj na rekrutacje do grupy przestępczej.