ZbyK Cie informował - jakikolwiek odpał, jedno przekleństwo = wylot. 70 rund derbowych? W wynikach zmieniles na mniej, nie patrzac juz na ZTP. Jak byly raporty o taranowanie to specowales ludzi 10 sek i to olewales, teraz nagle piszesz ze TAK DUZO na 4life zrobiles. Jezeli malo Ci kosiarek, magazynu i chcesz czegos wiecej to pomagaj w rozwoju frakcji, organizacji i DOBRZE SIE BAW. Lubie Cie ale nie probuj winy zwalic na RCon. Tyle z mojwj strony, moze to przemyslisz podczas tego bana.