Skocz do zawartości

krystek202

Gracz
  • Postów

    179
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez krystek202

  1. Pojazd posiada instalacje nitro ?
  2. Oplaca oplaca autko warte swojej ceny, w dodatku id ma nie najwieksze tylko 5 k
  3. Miałem takie cos na nitrze i ledwo co za 910 k sprzedalem a bylo na unikatowych lampkach w dodatku, ciezko to sprzedac
  4. Model: Banszit ID: 5418 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 36 k Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1084), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SZMATFIC), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Instalacja LPG 50dm3, Instalacja NITRO (butla 2 strzaly), Szyby 20%, 2 klucze, Bak benzyny 90dm3.Cena: Offy Coś od siebie: Spoko banszi Infernusa robi z palcem yyy... no wazne ze robi na ezz to najwazniejsze vmax ok. 290 km/h z nitrem bez zarzutu autko ładnie sie prezentuje na tych lampionach pod chate w sram raz SS’y: https://imgur.com/a/3tEpKtj
  5. To ten sam i potwierdzam ze stal 930 do nego a potem na 900 zmienil
  6. 950 k i jestem biuro
  7. Wiadomo, Venomeq plakal jak sprzedawal
  8. Model: Bullet ID: 22650 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 30 k Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (NIEWINNY), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, Wykrywacz fotoradarow, CB Radio, Baki 90/75, Szyby 20% ( DO FT BRAKUJE NITRO)Cena: Offki od 950 k lub wymiana za Banshee 2.2 FT z nitro z moja doplata Coś od siebie: Git autko vmax 250 przyspieszenie zajebioza czekam na ofki SS’y: https://imgur.com/a/GXQr5gH
  9. Model: Bullet ID: 14950 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 2 k Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), tablica rejestracyjna (G1 SHEYK), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Przyciemniane szyby 20%, Instalacja NITRO, 4 Dodatkowe kluczyki.Cena: Offki powyżej 1 kk. Coś od siebie: Gituwa Bullecik drugi taki elektryk na serwerze fajnie sie prezentuje i ladnie leci. do FT brakuje jedynie UPów. Moge sie wymienic za cos z moja doplata 50 k SS’y: https://imgur.com/a/4AF0z8L
  10. Do autka doszly przyciemniane szybki, przy czym staje się one pojazdem Full Tune!
  11. Model: Deluxo ID: 57949 Pojemność silnika: 2200cm3 ( 2.2) Przebieg pojazdu: Niecałe 6 tysięcy KM Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1082), moduł UP1,moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (P1 PARTY), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Instalacja LPG 75dm3, Bak benzynowy 90dm3, Instalacja NITRO, Dodatkowy kluczyk, Przyciemniane szyby.Cena: Oczekuje ofert od 980k+ lub ofert wymiany za inny pojazd z moja doplata do 100 k Coś od siebie: Krótko mowiąc, te auto zostało stworzone z myslą zapieprzania z predkoscią 295-300 podczas jazdy autko płynie przy predkosci dochodącej do 300 km/h autem normalnie da się skręcać przyspieszenie też niczego sobie Stingery, Infernusy nie mają szans z tym Deluxo. Polecam Mariusz Gessler SS’y: https://imgur.com/a/kiiXa4H
  12. Przyjrzyj sie screenshotowi wyraznie widac instalacje nitro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin