Skocz do zawartości

.:ONLYMZ:.

Gracz
  • Postów

    92
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez .:ONLYMZ:.

  1. Model: comet Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Ponad 400km Dodatki: 2 klucze fele rejka Cena: 305k do negocjacji Coś od siebie: Bardzo fajny projekt pod 2.2 FT, ma on znakomite przyśpieszenie, jak i prędkość. No nic dodać nic ująć, auto warte uwagi. Dodam jeszcze że odkąd poprzedni właściciel zdiał upy są one Zbugowane do tej pory up 1 i3 więc v max 200.interesuje mmie wymaina za sandkinga 1 8 fele hydra up1
  2. Model:Deluxo Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu:7300 Dodatki:wariant felgi i podsw licz ice ogranicznik rejestracja 2 klucze Coś od siebie: Duży v max bo aż 200 i bardzo fajne prowadzenie
  3. Marka: sultan Silnik 2.0 Dodatki spoiler zderzaki progi wydechy up1 wykrywacz fot Cena 410k do nego Bylbym zadowolony za wymianie za deluxo z up1 lub up 1 i 3 A z dopłatą dogadamy się na raty
  4. Ty też bo piszesz o tarasie A ja stałem na mechu wyciągnąłeś strzelbe i mnie zabiłeś także nie pisz monologów nawet tego nie przeczytałem mam wywalone chce żebyś został ukarany za to że mnie zbaiłeś. Pozatym w żadnym pościgu nie uczestniczyłem bo za to jest prawko wiedzę że się znasz. Podjechalem do cb bo zaczęłaś strzelać A ja mam mute Bo stałem koło stacji co to już nie mogę na placu bokiem polatać? Bo wielki ManiekPL Biedrze broń i robi pif paf ? A potem mówi "Bez powodu bym nie strzelał" i to jest jego całe tłumaczenie na skarge
  5. Nick funkcjonariusza: ManiekPL Data i godzina zdarzenia: Data i godzina zdarzenia:9.01.2019 godzina w okolicach 22.00 Pełen opis sytuacji: Podczas naprawiania radiowozu gracz ManiekPL wyciągnął broń co widać na dowodach . Jeżeli chodzi o mnie ja w tym momencie jeździłem po placu i nie robiłem nic co mogło draźnić tego policjanta. Podjechałem do kolejki to Policjant ten wyciągnął broń zaczął do mnie mierzyć a następnie strzelać. Miałem 4 opony te za 1200 pl każda miała 90 % jedna 89 a gracz nie dość , że zabił mnie jak widać na dowodach to jeszcze przestrzelił oponę. Nie było to podczas żadnego pośćigu tylko na placu warsztatu w sf. Cała sytuacja zadziwiła mnie , ponieważ nic nie zrobiłem ani nie pisałem bo mam mute można to sprawdzić na forum. Myślę że gracz zostanie zwolniony z pracy , ponieważ podjął się czynu użycia broni podczas gdy ja stałem w kolejce czekając na naprawę. Myślę też , że pieniądze za oponę zostaną zwrócone . Dowód który potwierdza całe zajście : https://imgur.com/a/SnPvRVh
  6. Model:elegy ID:39705 Pojemność silnika:2000 Przebieg pojazdu:7.5k  Dodatki:up 1 licznik ice fele Cena:Oferty Coś od siebie: Super autko, pod drift,
  7. Nie polecam gościa czysty Scamer nie zna Sie na cenach niby bogaty tak naprawdę biedy no okrada z kasy
  8. Powiedziałaś to jedna wypowiedź temu że czekasz na wypowiedź A karę i tak jakaś dostaniesz bo mnie zabiłeś i jescze kit ciśnieniesZ że za tobą się krecilem
  9. Potwierdzam jego wersję z drogą bo tak robi
  10. Dobra nie tłumacz się nawet niech tylko rozpatrzą skarge i obyś z pracy wyleciał. Ss jest zabiłeś i koniec
  11. A byłem nie opodal stacji także bez sensu twoje wymówki
  12. Także widać ślady Ale wiesz to nic nie znaczy poprostu podjechalem do cb bokiem bo zacząłeś strzelać jak byś to strzelał zostałabym na miejscu
  13. Nie zostałeś nawet dotknięty przez mój samochód i nie wmawiaj mi synek o śladach bo widać gdzie prowadzą A po 2 jak przyjechałem na mecha już tu byłeś także nie kręciłem się za tb nie szukaj wymówek dodaj mówią jasno zabiłeś mnie i koniec
  14. A jeśli wymyślasz bajki o kolejce bo już nie masz jak się wytłumaczyć bo mam cie na każdym kroku to choćby nawet nie masz prawa do mnie strzelać
  15. Po za tym nie byliśmy tam sami widzieli jak stałem za kolejka nawet nie w kolejce tylko wogule przed stacją i zacząłeś strzelać
  16. Jak prowokujemam mute po pierwsze po 2 z dala byłem jak zacząłeś strzelać ss zrobiłem jak podjechalem do cb bo nie wiedziałem czemu strzelasz co ty myślisz że jesteś z policji dasz taki krótki wywiad i załatwione? Uszkodziłeś auto strzelasz za nic bo. Co bo pale gume ? To jest powód zabicia mnie? Bo mam bansche to że się nie dorobiłeś nie moja sprawa. Ss jest widać wyraźnie co zrobiłeś korzystaj póki admin nie zobaczy skargi. Życzę Ci by cie zwolnili
  17. Gracz 4 21 odpowiedzi Zgłoś Napisano niedziela o 14:15 Nick funkcjonariusza: ManiekPL Data i godzina zdarzenia: Data i godzina zdarzenia:9.01.2019 godzina w okolicach 22.00 Dowód: https://imgur.com/a/SnPvRVh Pełen opis sytuacji: Podczas naprawiania radiowozu gracz ManiekPL wyciągnął broń co widać na dowodach . Jeżeli chodzi o mnie ja w tym momencie jeździłem po placu i nie robiłem nic co mogło draźnić tego policjanta. Podjechałem do kolejki to Policjant ten wyciągnął broń zaczął do mnie mierzyć a następnie strzelać. Miałem 4 opony te za 1200 pl każda miała 90 % jedna 89 a gracz nie dość , że zabił mnie jak widać na dowodach to jeszcze przestrzelił oponę. Nie było to podczas żadnego pośćigu tylko na placu warsztatu w sf. Cała sytuacja zadziwiła mnie , ponieważ nic nie zrobiłem ani nie pisałem bo mam mute można to sprawdzić na forum.Coś od siebie: Myślę że gracz zostanie zwolniony z pracy , ponieważ podjął się czynu użycia broni podczas gdy ja stałem w kolejce czekając na naprawę. Myślę też , że pieniądze za oponę zostaną zwrócone .
  18. Nick z serwera: Shakev8 Login z serwera: DaFi Nick osoby oskarżonej:HeGe Powód napisania skargi:Zaczął mnie gonić gdy miałem mute tłumacząc że odwalałem Ale ja nie miałem pieniędzy dlatego zacząłem uciekać Dowód: proszę czytać poniżej Opis sytuacji: jechałem sobie naprawić samochód był to comet podczas wjeżdżania na naprawianie gracz Hehe zmierzył i prędkość gdy usłyszałem sygnały zacząłem uciekać ponieważ miałem jedyne 186 PLN na naprawę z tego co mnie spotkało parę razy żadnen policjant widząc że mam mute mnie nie gonił lecz kazał mi jechać tym razem było inaczej gdyż gracz HeGe zaczął mnie gonić po złapaniu zadawali pytania wiedząc że mam mute i że nie mogę odpowiedzieć więc sami sobie wybrali dla mnie wyrok A mianowicie 177 min kary lub mandat w zaokrągleniu 15k plus wpis.Coś od siebie: Prosiłbym o zwolnienie gracza z pracy ponieważ nie przestrzegał regulaminu bo gonił mnie podczas mute A powód nazwał odwalaniem A ja przekroczyłem prędkość ... niestety nie mam dowodów ponieważ działaniem pod presją mam ino zd jak mnie złapali gdy będzie potrzebne wstawię. Proszę rozsądne rozpatrzenie prośby
  19. Sell Marka:Deluxo Silnik 1:6 Dodatki Felgi Cena 320k nego Bylbym zadowolony za wymianie za cometa 1 6 z up 1 lub czystego z dopłatą
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Twój nick: Shakev8 Powód napisania pochwały : Owy pracownik bardzo dobrze spełnia swoją rolę jako taksówkarz .Jest bardzo miły i uprzejmy . Dowody: https://imgur.com/a/zAsYNq4 Coś od siebie : Pracownik bardzo miły dobrze się wobec mnie zachował oraz szybko i przyjemnie nam minęła podróż
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin