Nick funkcjonariusza: ManiekPL
Data i godzina zdarzenia: Data i godzina zdarzenia:9.01.2019 godzina w okolicach 22.00
Pełen opis sytuacji: Podczas naprawiania radiowozu gracz ManiekPL wyciągnął broń co widać na dowodach . Jeżeli chodzi o mnie ja w tym momencie jeździłem po placu i nie robiłem nic co mogło draźnić tego policjanta. Podjechałem do kolejki to Policjant ten wyciągnął broń zaczął do mnie mierzyć a następnie strzelać. Miałem 4 opony te za 1200 pl każda miała 90 % jedna 89 a gracz nie dość , że zabił mnie jak widać na dowodach to jeszcze przestrzelił oponę. Nie było to podczas żadnego pośćigu tylko na placu warsztatu w sf. Cała sytuacja zadziwiła mnie , ponieważ nic nie zrobiłem ani nie pisałem bo mam mute można to sprawdzić na forum. Myślę że gracz zostanie zwolniony z pracy , ponieważ podjął się czynu użycia broni podczas gdy ja stałem w kolejce czekając na naprawę. Myślę też , że pieniądze za oponę zostaną zwrócone .
Dowód który potwierdza całe zajście : https://imgur.com/a/SnPvRVh