Skocz do zawartości

Szmeterling2115

Gracz
  • Postów

    33
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Szmeterling2115

  1. Model: Super GT ID: Dodam jak wrócę ze szkoły. Pojeemmość silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 700KM Dodatki: Fele oraz ogranicznikCena:370k Coś od siebie: Fajne autko, dobre przyśpieszenie. Fajnie lata bokiem.Naprawdę autko fajne uwagi v-max z UP 225 bez UP1 185km/h. SS’y: https://imgur.com/Ct2QjSe Zapraszam do składania ofert.
  2. @GroneX często ma czołówke xD. Bana to miał chyba 4 razy za 0 RP w pościgu z SAPD. Taki przygłuptasek, trochę śmieszek. Fajnie sie z nim gra, można się pośmiać. Pomaga mi w różnych interesach. Nienawidzi PerPani haha. Zarywa do każdej dupery jaką zobacze. Stulejka hehe. Liczymy na wygraną kaska by sie przydala akurat razem projekr tworzymy mananki 
  3. Model: Elegy ID: 16811Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4,5k ciągle rośnie Dodatki: Spoiler, fele, UP1, UP2, UP3 i chyba tylny zderzak lecz tego dokońca nie wiem xD oraz rejka "GoBokiem" Cena: Chciałbym za to dostać 310k ale minimum które chce otrzymać to 300k Coś od siebie: Fajne auto fajnie lata bokiem i dośc tanie w utrzymaniu, najdroższa naprawa nie przekracza 400PLN SS’y: https://imgur.com/a/8esCz5h https://imgur.com/a/CYuJgod Sprzedaż bez UP1 = 225k Sprzedaż bez UP2 = 250k Sprzedaż bez UP3 = 285k Sprzedaz bez UPów = 205k Gorąco zachęcam do zakupu!
  4. Wymianka za sultana 1.8 zderzak przód, fele, ranty, cb radio, spoiler, wylot na dach ( jednocześnie daje tą naklejke), przebieg 1715KM a i do tego jeszcze kluczyk? A tutaj masz jak wygląda: https://imgur.com/a/Z8EXrMl
  5. Bardziej wole kwit, dalej ale rozmyślę tą propozycję jeszcze
  6. Model:Sultan ID:44434 Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu: 1714KM Dodatki:Zderzak przód, spoiler (1003), cb radio, fele z rantami, wylot na dach, kluczykCena: 275k do nego lekkiego Coś od siebie: Autko bardzo fajnie się prezentuję, dobrze się również zbiera. Jest zrobione pod styl subaru (niebieski kolor, złote fele). Bardzo gorąco polecam SS’y: https://imgur.com/a/Z8EXrMl Gorąco zachęcam do zakupu oraz składania ofert!
  7. Siemka, jeżeli miałbyś czas ogranąłbyś prośbe o utworzenie org? Bardzo prosimy, czekamy juz tydzień i sie doczekać nie możemy. Pozdrawiamy

    1. KNX

      KNX

      To poczekaj na wypowiedź w wątku utworzonym. Czekaj dalej.
      Statusy od tego nie służą.

  8. Jak dowlony komentarz to napiszę wierszyk o Tobie : Adik Adik bogacz Wielki, I adminek z niego Wielki Admirala dziś oddaje I kupuje senda w Stanie Szpaner będzie we wsi zawsze I dziewczyna dziś nie zaśnie Walnie Upa,walnie fele Klepnie tu, klepnie tam I uśmiechnie sie jak Pan Fotele będzie czyścił zawsze Bo dziewica tego zachce Pozdrawiam Ciebie Oby ferrari wpadło w dobre ręce
  9. 16k i jutro pakuje tam autka
  10. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: Nie pamiętam Cena za dobę: 180 PLN Lokalizacja: Kompo LV Cena: 3k opłacony na dwa dni SS’y: BrakCoś od siebie: Gorąco polecam, fajny mały domek ładny w środku. Tani w utrzymaniu i blisko lawet oraz giełdy. Blisko drogi Mam też drugi opłacony na tydzień za 5k!
  11. Model: Moonbean ID: (nie pamiętam ale duże)Pojemność silnika: 1.4 Przebieg pojazdu: Duuuży Dodatki: BrakCena: 6k do nego Coś od siebie: Jest to wersja streamline. Fajny samochodzik do ogródka lub na dojazd do pracy SS’y: Piszę z telefonu i nie mam jak zrobić. Model: Fiaggio ID: 34400Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Duży Dodatki: BrakCena: 11k do lekkiego nego Coś od siebie: Fajny skuterek, maksymalna prędkością jaką udało mi się osiągnąć z tapem to 160km/h. Również fajny pojazd do pracy i nie tylko. Polecam SS’y: Brak Model: Premier ID: (nie pamiętam ale duże)Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2,5k Dodatki: UP1, zielony licznik, feleCena: 125k do nego Coś od siebie: Bardzo fajne autko. V-max to 200km/h ,chyba największy w tej cenie. W miare dobrze sie rozpędza. Gorąco polecam. Czeka na nowego właściciela! SS’y: Brak Mam też dwa domki na sell blisko lawet LV. Mogę się wymienić z dopłatą max 30k dając wszystkie samochody lub możliwa wymiana za samego premiera z dopłatą napisaną wcześniej.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Model: Bravura ID: 3400 ( równe)Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 98k Dodatki: Tylko felgiCena: 15k do nego Coś od siebie: V-max to między 139km/h a 140km/h również tani w naprawie i podatny na tuning vizualny. Napęd na przód, dobrze się rozpędza SS’y: Nie posiadam, ma jasno zielony kolor i te flegi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin