Skocz do zawartości

Macijke

Gracz
  • Postów

    170
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Macijke

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Przedstawiam wam wywiad z Zastępcą Dyrektora – Qumik! DJ - DJ_Maciek Q - Qumik DJ: Witaj Qumik! Q: Witaj. DJ: Na początku opowiedz nam coś o sobie. Q: Więc tak, mam na imię Kacper, pochodzę z małego miasteczka w woj. Pomorskim. Na codzień uczęszczam do Gimnazjum Publicznego klasy 3. Interesuje się piłką ręczną, siatkową, a w szczególności grami komputerowymi, jak by to powiedzieć jest to moja pasja. DJ: Jak trafiłeś na serwer 4LIFE? Kiedy zacząłeś na nim grać? Q: Jak trafiłem jest to dość śmieszna sytuacja, kiedyś z bratem dzieliliśmy się, że każdy gra po dwie godziny i tak czekałem raz na swoją kolej patrząc w co gra. Na początku obserwowałem, jak zarabiał na kurierze, finalnie zauważyłem, że należy on do frakcji SAPD. Gdy podpatrzyłem jego grę postanowiłem "a co zaszkodzi spróbować" i od tego czasu jestem. Zacząłem grać 23 lutego 2018 roku. DJ: Pamiętasz może kiedy dołączyłeś do Redakcji? Q: Do Redakcji dołączyłem 18 grudnia 2018 roku. DJ: Czy na początku wydawało Ci się, że w Redakcji będzie ciężko cokolwiek osiągnąć? Czy od razu wiedziałeś, że jest to biznes dla Ciebie? Q: Ehh pamięta się te stare czasy, z początku jeszcze za Vatrasa* norma wynosiła dwa materiały na tydzień, początki jak zawsze były trudne, ale jednak wciągnąłem się w ten "tok" pracy i jakoś zleciało, i tak do teraz. Finalnie sądziłem, że jest to biznes dla mnie, ponieważ ekipa jest jak i była fantastyczna, w żadnym innym biznesie nie czuł bym tego co tutaj. DJ: Jaka była twoja reakcja, kiedy zobaczyłeś, że awansowano Cię na Sekretarza Redakcji, a później na Zstępcę Dyrektora? Q: Sytuacja nie była taka, że zostałem "awansowany" na początku zostałem wprowadzony w zastępstwo za Sekretarza Dawida102, ponieważ dostał on bana za własną głupotę. Gdy dostałem propozycje zastępstwa oczywiście ucieszyłem się, nie ukrywajmy zostałem w jakiś sposób doceniony przez @FragusS, do dzisiaj mu za to dziękuje. A odnośnie zastępcy była to tylko kwestia czasu i zaangażowania. DJ: Jak to jest być we frakcji SAPD? Ciężko jest czy łatwo? Q: Początki zawsze są trudne, ale z czasem jednak poznaje się te nowe znajomości i czas we frakcji upływa z przyjemnością. Moim zdaniem frakcja SAPD ma jeden z lepszych zarządów. Można u nas pożartować, ale i czasami trzeba być poważnym. Frakcja SAPD nie należy jednak do najtrudniejszych trzeba wykazać się w akademii, a potem leci z "górki". DJ: Ciężko jest być Zastępcą Dyrektora i wyrabiać minuty we frakcji? Q: Nie jest tak źle, to dzięki temu, że mam wsparcie @FragusS oraz @xWolfQ. Gdy jestem potrzebny to jestem, nie ukrywam, ale w redakcji, jestem, póki co od spraw "technicznych" typu: materiały, regulaminy, subforum itp. Ale z dnia na dzień, staram się brać większy udział w życiu Redakcji. DJ: Aktualnie jesteś na stopniu Police Officer III do jakiej rangi zamierzasz awansować? Q: Narazie do Stopnia Sergeant I. Niestety, ale w SAPD panują pewne wymogi odnośnie awansów i bez osobnej dywizji dalej nie dojdę. Ale będę walczył z całych sił, aby do takowej dołączyć. DJ: Chciałbyś wstąpić do innego biznesu, a może do innej frakcji? Q: Nie, nic nie zastąpi ekipy Redakcji oraz SAPD. DJ: Teraz takie pytanie trochę z innej beczki. Zamierzasz kiedykolwiek pisać podanie na rangę Support’a? Q: Podanie piszę co rekrutacje, póki co napisałem dwa, ale próbwać będe do upadłego. DJ: Chciałbyś kogoś pozdrowić? Q: Pozdrawiam całe grono administracji serwera oraz jego społeczność. DJ: Dziękuję ze udzielenie wywiadu! Q: Również dziękuje. Redaktor @DJ_Maciek
  9. Nawet ładnie wykonane szkoda, że tak mało pytań!
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Dnia 03.03.2019r. frakcja SAMD przeniosła swój szpital z Las Venturas do San Fierro. Postanowiłem udać się do nowego szpitala by uzyskać więcej informacji na temat placówki. Wywiad z Dyrektorem Szpitala - Pitu112! D - DJ_Maciek P - Pitu112 D: Witam z tej strony Redaktor DJ_Maciek z Redakcji 4life News! P: ☩ Witam z tej strony Dyrektor Szpitala w San Fierro Pitu112 się kłania. D: Czy chciałby Pan udzielić mi wywiadu? P: Jasne, chętnie! D: Dlaczego postanowiliście przenieść szpital z Las Venturas do San Fierro? P: Najwięcej akcji jest w San Fierro, postanowiliśmy postawić na prostotę. D: Przeniesienie szpitala z Las Venturas na San Fierro to dobra zmiana? P: Osobiście uważamy, że tak! D: Czy przeniesienie szpitala poprawi w jakimś stopniu funkcjonowanie frakcji? P: Już poprawiło, nie mamy lagów i więcej pracowników chętnie wchodzi na służbę. D: Szpital w Las Venturas niektórym strasznie obciążał komputer w San Fierro jest lepiej? P: W San Fierro przy tym oto nowym szpitalu, nikt z nas nie posiada lagów, jest bardzo fajnie! D: Dziękuję za udzielenie wywiadu, życzę miłego dnia! P: Również Dziękuję i życzę miłego dnia! Przedstawiam kilka zdjęć całego obiektu - miłego oglądania. Dziękuję za wywiad oraz pomoc w wykonaniu materiału, pozdrowienia dla całej frakcji! Redaktor @DJ_Maciek
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin