Przedstawiam wam wywiad z Zastępcą Dyrektora – Qumik!
DJ - DJ_Maciek
Q - Qumik
DJ: Witaj Qumik!
Q: Witaj.
DJ: Na początku opowiedz nam coś o sobie.
Q: Więc tak, mam na imię Kacper, pochodzę z małego miasteczka w woj. Pomorskim. Na codzień uczęszczam do Gimnazjum Publicznego klasy 3. Interesuje się piłką ręczną, siatkową, a w szczególności grami komputerowymi, jak by to powiedzieć jest to moja pasja.
DJ: Jak trafiłeś na serwer 4LIFE? Kiedy zacząłeś na nim grać?
Q: Jak trafiłem jest to dość śmieszna sytuacja, kiedyś z bratem dzieliliśmy się, że każdy gra po dwie godziny i tak czekałem raz na swoją kolej patrząc w co gra. Na początku obserwowałem, jak zarabiał na kurierze, finalnie zauważyłem, że należy on do frakcji SAPD. Gdy podpatrzyłem jego grę postanowiłem "a co zaszkodzi spróbować" i od tego czasu jestem. Zacząłem grać 23 lutego 2018 roku.
DJ: Pamiętasz może kiedy dołączyłeś do Redakcji?
Q: Do Redakcji dołączyłem 18 grudnia 2018 roku.
DJ: Czy na początku wydawało Ci się, że w Redakcji będzie ciężko cokolwiek osiągnąć? Czy od razu wiedziałeś, że jest to biznes dla Ciebie?
Q: Ehh pamięta się te stare czasy, z początku jeszcze za Vatrasa* norma wynosiła dwa materiały na tydzień, początki jak zawsze były trudne, ale jednak wciągnąłem się w ten "tok" pracy i jakoś zleciało, i tak do teraz. Finalnie sądziłem, że jest to biznes dla mnie, ponieważ ekipa jest jak i była fantastyczna, w żadnym innym biznesie nie czuł bym tego co tutaj.
DJ: Jaka była twoja reakcja, kiedy zobaczyłeś, że awansowano Cię na Sekretarza Redakcji, a później na Zstępcę Dyrektora?
Q: Sytuacja nie była taka, że zostałem "awansowany" na początku zostałem wprowadzony w zastępstwo za Sekretarza Dawida102, ponieważ dostał on bana za własną głupotę. Gdy dostałem propozycje zastępstwa oczywiście ucieszyłem się, nie ukrywajmy zostałem w jakiś sposób doceniony przez @FragusS, do dzisiaj mu za to dziękuje. A odnośnie zastępcy była to tylko kwestia czasu i zaangażowania.
DJ: Jak to jest być we frakcji SAPD? Ciężko jest czy łatwo?
Q: Początki zawsze są trudne, ale z czasem jednak poznaje się te nowe znajomości i czas we frakcji upływa z przyjemnością. Moim zdaniem frakcja SAPD ma jeden z lepszych zarządów. Można u nas pożartować, ale i czasami trzeba być poważnym. Frakcja SAPD nie należy jednak do najtrudniejszych trzeba wykazać się w akademii, a potem leci z "górki".
DJ: Ciężko jest być Zastępcą Dyrektora i wyrabiać minuty we frakcji?
Q: Nie jest tak źle, to dzięki temu, że mam wsparcie @FragusS oraz @xWolfQ. Gdy jestem potrzebny to jestem, nie ukrywam, ale w redakcji, jestem, póki co od spraw "technicznych" typu: materiały, regulaminy, subforum itp. Ale z dnia na dzień, staram się brać większy udział w życiu Redakcji.
DJ: Aktualnie jesteś na stopniu Police Officer III do jakiej rangi zamierzasz awansować?
Q: Narazie do Stopnia Sergeant I. Niestety, ale w SAPD panują pewne wymogi odnośnie awansów i bez osobnej dywizji dalej nie dojdę. Ale będę walczył z całych sił, aby do takowej dołączyć.
DJ: Chciałbyś wstąpić do innego biznesu, a może do innej frakcji?
Q: Nie, nic nie zastąpi ekipy Redakcji oraz SAPD.
DJ: Teraz takie pytanie trochę z innej beczki. Zamierzasz kiedykolwiek pisać podanie na rangę Support’a?
Q: Podanie piszę co rekrutacje, póki co napisałem dwa, ale próbwać będe do upadłego.
DJ: Chciałbyś kogoś pozdrowić?
Q: Pozdrawiam całe grono administracji serwera oraz jego społeczność.
DJ: Dziękuję ze udzielenie wywiadu!
Q: Również dziękuje.
Redaktor @DJ_Maciek