Skocz do zawartości

Igore_Amore

Gracz
  • Postów

    42
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Igore_Amore

  1. Musiałeś zaryzykować, bo przecież to by nie było rp, że nagle znikam z pojazdu... pamiętaj o fakcie, że nie musiałem Cię powiadamiać o twoim błędzie tylko prosto z mostu wywalić skargę na forum. Ode mnie tyle, czekam na decyzję
  2. Widocznie nie umiesz sobie poradzić w roli policjanta, bojąc się, że ucieknę Nie wyjaśniłeś, lecz tylko broniłeś się. Ja tylko staram się wyciągnąć konsekwencję twoich niedopatrzeń Więc na tym zakończymy dyskusję bo oskarżony się przyznał. Czekamy na decyzję od kogoś wyżej postawionego
  3. Ależ panie władzo, wie Pan, że możesz mnie wysadzić bez rozkuwania mnie? WOW Powinieneś przewidzieć fakt, że mam mute i siedziałem tam tyle czasu. Gdzie nie powinienem się w nim znaleźć... Dawałem Ci wyraźne znaki przelewami, że chcę zapłacić. Więc się ładnie do niego przyznaj i przyjmij to na klatę
  4. A ciekawe jakbyś unikną wyrzucenia mnie przez brak aktywności geniuszu? to nie jest twoja zasługa, to twoje niedopatrzenie - cały tok dyskusji dąży do ukarania tego czynu - twoje niedopatrzenie czego tu można nie rozumieć... Mogłeś, ale to by było po prostu chamstwo. Gdybym był w twojej skórze popełniony błąd starałbym się naprawić jak najszybciej a nie iść na zwłokę. I kolejna wpadka, cały czas o czymś zapominasz. Raz mnie wysadzić a drugi raz przedstawić mandaty bo zamieszanie było. Nie jest to profesjonalne podejście do sprawy.
  5. Jak to jest, że wszyscy policjanci liża sobie tyłki w skargach? xD

    1. Nicholaz
    2. Versi*

      Versi*

      Like = lizanie. Twój tok rozumowania jest niezły. Dodatkowo ten komentarz jest żałosny, a nie śmieszny i zaśmiecasz mi tylko profil. Żegnam.

  6. Były mi przedstawione? Jeśli tak to poproszę logi. Na ssach nie ma żadej informacji z twojej strony. ABSOLUTNA CISZA Po drugie nie rozumiem w jaki sposób przeszkadzałem Ci w twojej pracy. Jeśli kazałeś mi zgasić silnik, robiłem to, zatrzymywałem się na poboczu. Powinieneś ten czas uwzględnić i mnie wypuścić na chwilę, żebym oddał jakąkolwiek interakcję. Następnym razem proponuję więcej myslenia a mniej mówienia. Gdyby nie discord siedziałbym tam 10 minut dłużej. Nie uważam aby było to wytłumaczenie, próbujesz obejść temat. to ja do Ciebie szybko napisałem i ty pod wpływem chwili szybko przybiegłeś i skróciłeś karę. To nie jest twoja zasługa Kolejny raz powtarzam, Natychmiastowa reakcja była z mojej strony. Ja szybko napisałem, ty jedynie szybko skróciłeś wyrok.
  7. Nick funkcjonariusza: Nicholaz Data i godzina zdarzenia: 16:50 26.11.2019 Pełen opis sytuacji: Standardowe zatrzymanie, prędkość przekroczona o ~15km/h, PP - 1350 mandat 2700 czyli 27 minut - słowa policjanta. Wykonywałem jego polecenia zgodnie z nakazaniem. Skąd taka cena mandatu? Czy był jakiś pościg? Według mnie to zbyt pochopne i głupie zachowanie @Nicholaza. Bardzo długi czas zwłoki. Miałem już ostrzeżenie o afk i mnie poprostu wywaliło. Decyzja @Nicholaza? Oczywiście było to +10min bo RC. Skandaliczne zachowanie. Niedopatrzenie funkcjonariusza a cierpiałem ja. Jeśli ma to być 10 min i wiadomo, że mam mute, funkcjonariusz ma tego pilnować a nie mieć za przeproszeniem "we du**e" Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/Lwv2wUf Zrzuty uporządkowane czasowo Ja, Igore_Amore zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  8. Igore_Amore

    Jestera!

    Model: Jester Pojemność silnika: 1.6, 1.8 Przebieg pojazdu: Obojętnie Cena: Offerty Dodatki: Najlepiej lekki tuning BEZ LAMPEK Coś od siebie: Proszę oferować swoje gabloty na sprzedaż
  9. Przytuliłbym go ci powiem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin