Nick funkcjonariusza: Nicholaz Data i godzina zdarzenia: 16:50 26.11.2019 Pełen opis sytuacji:
Standardowe zatrzymanie, prędkość przekroczona o ~15km/h, PP - 1350 mandat 2700 czyli 27 minut - słowa policjanta. Wykonywałem jego polecenia zgodnie z nakazaniem.
Skąd taka cena mandatu? Czy był jakiś pościg? Według mnie to zbyt pochopne i głupie zachowanie @Nicholaza.
Bardzo długi czas zwłoki. Miałem już ostrzeżenie o afk i mnie poprostu wywaliło. Decyzja @Nicholaza? Oczywiście było to +10min bo RC. Skandaliczne zachowanie. Niedopatrzenie funkcjonariusza
a cierpiałem ja. Jeśli ma to być 10 min i wiadomo, że mam mute, funkcjonariusz ma tego pilnować a nie mieć za przeproszeniem "we du**e"
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/Lwv2wUf Zrzuty uporządkowane czasowo
Ja, Igore_Amore zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.