Skocz do zawartości

Bialeczny1998*

Gracz
  • Postów

    198
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Bialeczny1998*

  1. Jakiś problem? A hcerz sje bic cfaniaku internetofy z nikiem Lokasz1393 ! dafaj solofuke takich to ja na Sniadanie zjadam lewym posladem.
  2. Grabsio xDD, unbanik bedzie hahaha REST IN Pepperoni [*] nol unban
  3. Bialeczny1998*

    :)

    I juz jest Noz Ci wbije miedzy poslady ;3 Hajak endzoj VAC <3 XD Kontakt i tak mamy
  4. Powód: Na własne życzenie (VAC) ===================================== ===================================== Ten ban został nałożony na nick: byalkoo Ten ban został nałożony przez: Lukasz1393 Ban jest aktywny od: 2017-06-01 17:22:59 Ban jest aktywny do: 2017-06-21 17:22:59 mam to Hrydziu full pakiet tak jak obiecalem XD!

    1. Lukasz1393
    2. Bialeczny1998*

      Bialeczny1998*

      wszystko jest kochanie dont worri abalt mi :* XD

  5. Yol yol peace kurde stary sadzilem ze mnie chociaz przebijesz w lp :v nwm w jaki sposob otrzymales tego bana ale chyba domyslam sie xD nie no trzymaj sie stary
  6. Trzymaj sie mordo powodzenia w sprawach prywatnych. Moze mnie jeszcze cos tam kojarzysz chyba mielismy kiedys taka spine dla beki na kanale tsa XD ps. Bylem wtedy rowno nawalony a jak jestem nawalony to lubie sie z kazdym pospinac nie wiedzac nawet kim on wtedy byl XD enywej trzymaj sie
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Bialeczny1998*

    S4

    trzymaj sie nafuqany dobre czasy w tsa
  9. Teraz dopiero zauwazylem twoj post jestes nadal napalony na niego mam narazie 3 chetnych xd sixuu tigerro ev. Ty max offa dotychczas 670k
  10. ://m.youtube.com/watch?v=bnyhsGLB2sw najsz

    1. Cola*

      Cola*

      hellou maj szmurf

    2. Bialeczny1998*

      Bialeczny1998*

      hai horni bicz :** maj sugar bejbe

  11. Bialeczny1998*

    Powracam

    Chej moge Cje wybustofac na 4l :-3
  12. hahahaha co ty podajesz moj link do yt XDDDD!!?!!?!?! chyba biore sie za nagrywanie, jutro drunk stream 24h z kibla zapraszam ;]
  13. Co masz (za brudne) mysli ?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Bialeczny1998*

      Bialeczny1998*

      na chwile mnie nie bylo tylko..... ijuz takie hejty!!!! ;X

    3. JesusFromHell

      JesusFromHell

      jeszcze depresje ma

       

    4. Bialeczny1998*
    5. hoskinpdw

      hoskinpdw

      XDD chciał abym zginał! a to jeden cj cj

    6. Bialeczny1998*

      Bialeczny1998*

      ale spokojnie :DDD to tylko przez chwile naprawde !

  14. Co masz (za) na (brudne) mysli ?

  15. Mrufka jakas.... maszakra jakasz ten Atmin.
  16. Uf jednaakk dobsze wylirzalem ale olga!!
  17. Aaa nie nie, nie..... to nie ten Temat boze... chodzilo o to komu najbardziej lize/lem...nwm po 6 administratorow przestalem liczyc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin