Nie masz za co bo kara słuszna, mogłem inaczej zareagować. Na przyszłość wiem, żeby nagrywać rozgrywkę bo jednak nie wszyscy potrafią się przyznać Przepraszam was jeszcze raz za tą sytuację. Następnym razem jeżeli otrzymam drugą szansę nigdy już nikomu nie odpuszczę w żaden sposób.
@ALFO.NSO Odchodzi z serwera na czas nieokreślony, z powodu pewnego jegomościa z frakcji SAFD, ktory wzbawił w nim ogromne zażenowanie, oraz depresję. Z powodu szkodnika odchodzi z serwera na czas nieokreślony.