Skocz do zawartości

BezzY.

Gracz
  • Postów

    129
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BezzY.

  1. Witam chciałbym kupić pojazd buffalo najlepiej czyste 1.6 Mam przy sobie 56 ale chciałbym w raty około 3 raty na 3 tygodnie Pierwsza rata by była około 70/80 k Żeby zapewnić że nie jestem "" Scamerem "" Podaje prywatnego Facebooka , Serial Oraz Email Proszę pisać do mnie z biznesem na moim statusie Dziękuje Jakub
  2. Siemka mam Premiera 

    Witam sprzedam Premiera 1.6 Combi posiada :

    - Ogranicznik

    - 35 dm bak

    - Podświetlany czerwony licznik

    - Felgi 

    - Rejka (Speed)

    Cena  65 k do nego 

    1. Luxcus

      Luxcus

      ijejku nie mam 65k ;d

    2. BezzY.
  3. Witam sprzedam Premiera 1.6 Combi posiada : - Ogranicznik - 35 dm bak - Podświetlany czerwony licznik - Felgi - Rejka (Speed) Cena : 63 tysięcy do negocjacji Zejde troszkę
  4. Witam sprzedam Premiera 1.6 Combi posiada :

    - 2 klucze

    - 35 dm bak

    - Podświetlany czerwony licznik

    - Felgi 

    - Rejka (Speed)

    Cena jest do uzgodnienia pisać w komentarzu zapraszam

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  5. Witam jestem Kuba...

    1. mikrolud

      mikrolud

      Hej jak masz na imie Kuba?

    2. BezzY.

      BezzY.

      Hejka, niemam na imię Kuba.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin