Dzidobry dziś o godzinie 20 zostałem oskamorowany przez gracza kapckimoster8 na auto kture kosztowało ponad 3 150 pl i mi nie dał nic .Uciek mi i nic nie miałem zrobicz .Prosze dasz mu kick albo muta albo bana .I poprośicz go aby mi odał pięondzedziekuje