Skocz do zawartości

cebulkaK9

Gracz
  • Postów

    116
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez cebulkaK9

  1. 8k moge dac oczywiscie za jeden a za 2 razem 15k, wiem ze sa z licytacji i przeplaciles bo garaze w nowym wiezowcu na parkingu po 15/20k chodza
  2. A mi sie coraz bardziej nie podoba! Bo drogo !
  3. Nie no co ty az 35k nie dam max 10k
  4. Jak możesz podaj DC bardziej się tam dogadamy C:
  5. 40 lat temu w Polsce wprowadzono Stan wojenny, który trwał w latach 1981–1983. Był to stan nadzwyczajny wprowadzony 13 grudnia 1981 roku na terenie całej Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, wbrew Konstytucji PRL. Stan wojenny został zawieszony 31 grudnia 1982 roku, a zniesiono go 22 lipca 1983 roku. W trakcie jego trwania internowano łącznie 10 131 działaczy związanych z „Solidarnością”, a życie straciło około 40 osób, w tym 9 górników z kopalni „Wujek” podczas pacyfikacji strajku. Zakazano strajków, manifestacji i wszelkich akcji protestacyjnych. Wprowadzona została godzina milicyjna od 22.00 do 6.00. Setki zakładów zmilitaryzowano, zapowiadając, iż strajk w nich równoważny jest dezercji, a więc grozi zań kara śmierci. Przerwano łączność telefoniczną, wszystkie przesyłki pocztowe objęła cenzura. Zamknięte zostały granice, bez specjalnej przepustki nie można było także opuścić miejsca zamieszkania. Instytut Pamięci Narodowej jak każdego roku zachęca do wzięcia udziału w kolejnej edycji społeczno-edukacyjnej „Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności” – podobne jak w ubiegłych latach. Akcja prowadzona przez Instytut Pamięci Narodowej ma na celu upamiętnienie wszystkich tych, którzy stracili życie lub w inny sposób ucierpieli w wyniku wprowadzonego 13 grudnia 1981 roku stanu wojennego. Źródło pochodzi z stron trzecich Przygotował: @cebulka9 Autoryzacja: @Deilo
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Model: Sabra ID: 15944 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 7358KM Dodatki: felgi (1084) Cena: 210K Do negocjacji (sporo) Coś od siebie: No oczywiście bandit fura to jest brum brum SS’y: https://imgur.com/6DFZz8r
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. cebulkaK9

    Kupie Banshee

    Model: Banshee Pojemność silnika: 1.6-1.8 Przebieg pojazdu: Obojętnie najlepiej od 0 do 7.000 Cena: 400/600K Dodatki: UP1,UP2,UP3 lub inne Dodatki Coś od siebie: No myślę że szybko ktoś sie znajdzie żeby sprzedać
  10. Oj chwała chwała @Chwala* @Patryk99 @PoyeBunnY @skiusz @kajoos
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. cebulkaK9

    S/W Bullet 1.6

    Mógłbyś podać dc? Po przez dc lepiej mi będzie się skontaktować.
  13. Model: Intruder Combi ID: 91276 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 240KM Dodatki: felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, przyciemnienie szyb (60%) Cena: 125K Coś od siebie: Nówka sztuka. Kontakt Forum,gra,discord,forum SS’y: (Nie mam innego)
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin