-
Postów
116 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez cebulkaK9
-
no sorry dostałem muta na 14 dni macie tu ss polecam wejść https://i.imgur.com/n6TiXCD.png
-
-
Dzidobry dziś o godzinie 20 zostałem oskamorowany przez gracza kapckimoster8 na auto kture kosztowało ponad 3 150 pl i mi nie dał nic .Uciek mi i nic nie miałem zrobicz .Prosze dasz mu kick albo muta albo bana .I poprośicz go aby mi odał pięondze
dziekuje
-