Skocz do zawartości

mlnk

Gracz
  • Postów

    147
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez mlnk

  1. Model: Esperanto Pojemność silnika: 1.6/1.8 Przebieg pojazdu: - Cena: Tak do 200k mysle ze będzie git, jak będzie spoko offa to bez lipy można pomyśleć nad czymś więcej Dodatki: najlepiej up3/hydra, szyby 20 lub 40 Coś od siebie: siema kupie esperanto takie do 20k id
  2. mlnk

    Admiral DSD NA SELL

    350 ps i wraca do pierwszego właściciela
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. mlnk

    @lock

    5747 - 85k ps
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Model: Moonbeam (Streamline) Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: jak najmniejszy zebym go nie dusil 10 razy zanim odpali Cena: do 50k Dodatki: obojetnie Coś od siebie: No siema kupie busa z podwyższonym bo na robote potrzebuje. Nie pisac ze zwyklymi klockami bo tego mi wystarczy
  8. mlnk

    Monobim ID 7244!!!

    no "jakiś" start to to jest, dalyj
  9. mlnk

    Monobim ID 7244!!!

    Model: Moonbeam ID: 7244 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: okolo 93tys km Dodatki: fele Cena: offki 80k+ Coś od siebie: fajen monobim na id. Przetrzymac = zarobic. Sprzedaje bo bym se w sumie kupil jakis lowrider SS’y: https://imgur.com/8O6k73W
  10. Może opowiem trochę o tym trunku z grafiki tła, ponieważ moim zdaniem to nie tylko zwykłe zdjęcie. Każdy fan alkoholi powinien od razu rozpoznać tą puszkę, albo chociaż kojarzyć z opowieści jako NAJLEPSZE PIWO wśród pomorskich lagerów w historii polskiego browarnictwa, filmów lub nawet legend. Jest to 5,7% Bosman Szczeciński Full produkowany przez Bosman Browar Szczecin, który przez ponad 25 lat należy do jednej z największych grup piwowarskiej jaką jest Carlsberg Polska. W 1998 roku Browar Szczecin rozpoczął kampanię reklamową piwa Bosman Bezalkoholowy. W spotach reklamowych aktorzy najpierw mówili słowo "piwo", a potem przymykali oko dodając "bezalkoholowe".
    Takie działanie marketingowe miało na celu reklamę wszystkich marek piwa Bosman – także tych alkoholowych, których reklam w telewizji nie można było wówczas emitować. 
    Stale produkowane piwa z logotypem Bosmana Szczecińskiego to: Bosman Full oraz Bosman Specjal. 
    Był i jest produkowany oraz udoskonalany przez ponad 20 lat co świadczy o jego doskonałości i wyrazistym smaku.
    Bosman nawet po przyjściu na rynek nowych trunków alkoholowych nadal został na miejscu najlepszego piwa pod słońcem.
    Cytując piosenkę Kaza Bałagane "bylylybylylyly"piwo Bosman jest po prostu pyszne.
    Twierdzi się również, że Bosman jest produkowany tylko w dwóch rodzajach, aby inne piwowarnie miały szanse wykazać się na rynku. Czy ma to jakiś związek z zakończeniem produkcji? Nie wiem, ale wiem że w sercach i kubkach smakowych nigdy nie zginie.
    Dziękuję każdemu, kto poświęcił 5 minut na przeczytanie tego i jeśli się spodobało zostaw reakcję, a jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało na dole. 

     
    Rodzaje Bosmana:

    Bosman Full
    Piwo jasne pełne z gatunku lager o zawartości 12,5% ekstraktu oraz 5,7% alkoholu. Piwo jest rozlewane do butelek i puszek 0,5 l, z czerwoną barwą jako wyróżnikiem na etykietach.

    Bosman Specjal
    Piwo jasne mocne z gatunku strong lager o zawartości (obj.) 6,2% alkoholu oraz 14,9% ekstraktu. Piwo jest rozlewane do butelek i puszek 0,5 l, z zieloną barwą jako wyróżnikiem na etykietach. Producent deklaruje, że Specjal ma bardziej intensywny smak z wyczuwalną charakterystyczną goryczką.

    W 2005 roku szczeciński browar produkował w okresie jesienno-zimowym piwo Bosman Polarny jako "edycję limitowaną". Było to piwo jasne pełne o zawartości ekstraktu 13,5% oraz 6,0% objętości alkoholu. Producent określał je jako piwo o głębokim i pełnym smaku. Bosman Polarny był promowany jako rozgrzewający trunek na długie zimowe wieczory.

    W 2009 roku szczeciński browar produkował w okresie wiosenno-letnim jako "edycję limitowaną" piwo Bosman niepasteryzowany, a w 2013 roku piwo "Bosman Viking". Oprócz tego w wybranych okresach browar produkował Bosmana Full z etykietą w granatowo-bordowych barwach i z herbem klubu Pogoń Szczecin.


    Tutaj macie link do reklamy tego cuda: 

    https://www.youtube.com/watch?v=z_801dhrd44

    No i taki protip dla was - graczy 4life (może się wam przydać):
    Na dziewczyny najlepiej działa piwo.


    Inspiracją do wstawienia tego posta był @Tjutle*

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. Koncentrat15

      Koncentrat15

      @Tjutle*Szkoda, że dupka pękła sadeg

       

    3. Alphonso

      Alphonso

      Te auto na lawecie powinno świadczyć o właścicielu a nie o samochodzie, ciekawe czy wogole miałeś styczności z takim samochodem, albo chociaż byłeś jego właścicielem xDDDDDD żeby pasowało 

    4. matimefer;]]

      matimefer;]]

      wypij browar i przestan sie denerwowac na internet zgoda?

    5. mlnk

      mlnk

      bolec dobrze mowi dobry browar dobrze ci zrobi

       

    6. Notorious.G.A.Y.
  11. Bulet fresz wszystko fresh, 850k ps siedzi bam
  12. jeszcze troche i moge oddac
  13. Model: Mesa ID: 86714 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1318km Dodatki: - Cena: ofki Coś od siebie: fajna mesa mozna zrobic lowrider albo jakis wojsko wannabe wus SS’y: https://imgur.com/i14z6zV
  14. mlnk

    Monobim 1.2

    @lock jednak nir sellam
  15. mlnk

    Monobim 1.2

    Model: Moonbeam ID: 11188 Pojemność silnika: 1.2 Przebieg pojazdu: 187tys km Dodatki: felgi (1096) Cena: offki Coś od siebie: Fajen kloc pod donice na ónikatowym silniku. Wystawiam w celu ustalenia wartości, przy dobrej offce pomysle nad sprzedażą bo kasy potrzeba SS’y: https://imgur.com/VrSl4h8
  16. mlnk

    Perrennial przecinak

    Model: Perrennial ID: 45242 Pojemność silnika: 1.2 Przebieg pojazdu: ok. 100k km Dodatki: - Cena: 25k do nego Coś od siebie: fajny peros 1.2 rzadko spotykany silnik idealny pod donice SS’y:
  17. mlnk

    Sprzedam UFO(baza)

    5k hihih hehe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin