No to odchodzę z serwera. Przeżyłem tu dużo chwil i nabiłem w uj godzin (1500h). Poznałem wiele osób.Może wrócę nwm
Pozdrawiam:
Yanush - FB ;p
Namik209 - nie odchodz znowu
Pietrek - Dodaj mnie na FB!
Nukill - no to czekaj na org :DDD
Olszak - oszlak
M-I-R-I-N-D-A
Miper aka Ciper
Mango aka Patahaja
mati121 - powodzonka
Spider_PL aka Pajonk
Marek - Dzięki za szanse w 4LIFE RECORDS
Diabelek - Dzięki za szanse w 4LIFE RECORDS
Izorux - Dzięki za szanse w 4LIFE RECORDS
Gargamell
krapeq
Krystex
Turysta - sell turek?
Całą byłą organizację FamouS i teraźniejszą F&F
Jeśli o kimś zapomniałem to sry ale dużo was.