Skocz do zawartości

PardonsiK

Gracz
  • Postów

    698
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PardonsiK

  1. Fajny start, dzięki Bartuś. Dzięki za info, co do oferty, dalej, jeszcze brakuję. Nie chcę wymian, ale dzięki za ofertę. Lepiej, ale to jeszcze nie ta cena, za którą oddałbym to cudo, dalej
  2. Model: Cheetah ID: 69213 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 10651 km Dodatki: FT, bez nitra, hydry (Ma up3), [Baki 90/75] [Lampy Szmaragdy] [Atrapa podwójna] Cena: Sypnijcie fajną offke to oddam to cudo, ma nawet up2 a jest zbędne ;]] Coś od siebie: Sztosik Cheetos, bierzcie póki ciepły ;]] SS’y: https://imgur.com/a/C7bEG7b
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin