Skocz do zawartości

PardonsiK

Gracz
  • Postów

    698
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PardonsiK

  1. Strzelaj w opony! 

     

    1. ZiomOpel

      ZiomOpel

      W INSTRYBUTOR kurde nie strzel!

    2. Matias4747

      Matias4747

      Podbiegnij do niej, człowieku!

    3. Dubaj

      Dubaj

      Wsiadaj to tego samochodu!

    4. Bartek8291

      Bartek8291

      Zostaw to, zostaw ten samochód! 

    5. Chudyy_CJ

      Chudyy_CJ

      Tylko nie strzel w Instrybutor !

  2. Nie powiem, fajna praca.
  3. PardonsiK

    Nabij sobie Repke V2.

    Hejka, dawno mnie tu nie było, oddaje
  4. Gratki nowi zieloni 

  5. Kto się denerwuję przed wynikami, bo ja bardzo, może się uda, trzymajcie kciuki! ;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. PardonsiK

      PardonsiK

      @Helsinki. Raczej dzisiaj będą, a dostawać się nie muszę, bo już mam moderatora hah :D 

    3. adi21cm

      adi21cm

      wiem, taki sarkazm, uwielbiam sarkazmy :P ja nie pisałem, bo za mało godzin, ale z chęcią obczaję kto się dostał

    4. PardonsiK
    5. kejrun

      kejrun

      Cóż za mocna deklasacja ze strony pardonsika

    6. Bartek8291

      Bartek8291

      Pardon ty to się bardziej martw czy awans po zawieszeniu dostaniesz xD 

  6. 3 lvl na kurierze wbity, można iść spać ;D

  7. Cadet @PardonsiK ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I.

    No i fajnie :) 

  8. Gatunek utworu: Nie znam się. Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu:
  9. 18 dni szybko zleci :)

    1. DarkQueen

      DarkQueen

      Mając takich ludzi jako kolegów, przyjaciół -napewno. Dziękuję :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin