Skocz do zawartości

PardonsiK

Gracz
  • Postów

    698
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PardonsiK

  1. Zauważyłem, że niektórzy ładnie polecieli na tym "Oznacz osoby, które lubisz na tym serwerze" 

    A tym którzy szczerze oznaczyli, no to dzięki ;).

  2. Zaraz montuję up4 do Turismo, zobaczymy jak będzie śmigać ;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. PardonsiK

      PardonsiK

      Łatwość skrętu pojazdu.

    3. davyS

      davyS

      Lepiej do tego dziadowskiego Infernusa 

    4. AdriX.

      AdriX.

      Ja juz mam w stingerze

    5. Szymol.

      Szymol.

      ciekawe czy mi do banshee sie przyda xD

       

    6. PardonsiK
  3. @BarteMakitA @chinski_taboret @Bilu. @Wiesi3k. @Emiljusz @AdrianoItaliano @L4MP3K @beezy. @LuKi16 @TheIndjana. @DanielRB @xDeynNx @JuliaShaforostov @PobreCancer @KropsoN @Drasiek @Nudzio. @veeniX @Jasiekk @A37 @NVXER @Verago. @RasTi @Joasia @Muflus @Franczesko. @RemV @Reksio* @Wotex1223 @NukeR:) @Fl0dy. @Domciol @Alpaka* @Xsardes @japkooo. @Avenged.dev @matvs. @ZbyK.gg @Greyna.gg @XQward @Zebra @shvky @13karoy @Minotaur* @Ecstasy @driver1971 @Arsik* @AdiMekk @kubusixuwa @Patrykk. @Busiek @Kragenss @smlytkk* @Joasia @Dorrmi* @Tomeczek. @MichaelPanda @Scooby-Doo* @KrzychuGolona @GOLDX @Masny_SharK^^ @[BOT]WhiteShadow @Kucin @Twix_Duo @romeg.redd @Sedzik @DA.REK @mi.rek @Veon @Winter. @CoherentShin75 @JAKUBEX. @Limitless @Ven33r. @Iguana @valentino. @japkooo. @Szaleji @OzikPL
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. No siema, ja to tu zostawię.

     

  6. Model: Buffalo ID: 43625 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 10711km Dodatki: FT, bez baku, oraz instalacji nitro.Cena: Rozsądne oferty. Coś od siebie: Super buffek, jak cena mnie zadowoli - SPRZEDAM. SS’y:
  7. PardonsiK

    Nabij sobie Repke V2.

    Siemka, dawno mnie tu nie było
  8. Ale dymy z pogodą się dzieją widzowie, koniec świata? 

    VhqfKrx.png

    1. ENOMEK.

      ENOMEK.

      jak wyjrzysz od czasu do czasu za okno w prawdziwym świecie to też może deszcz padać, spokojnie

    2. PardonsiK

      PardonsiK

      Przyszedł pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy ;D

    3. Vixu

      Vixu

      Będzie dobrze przyjacielu, to tylko deszczyk 

    4. TiVo.

      TiVo.

      Simsony zapowiedziały koniec świata ;D;D

    5. PardonsiK

      PardonsiK

      @TiVo. Ta bajka wiele rzeczy zapowiedziała ;D

  9. Jeśli do godziny 21:00 nikt cie nie przebiję, domek zostanie twój.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin