Skocz do zawartości

Paster

Gracz
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Paster

  1. Cześć Siemano, z tej strony Paster. Chciałbym Was zaprosić do obejrzenia mojego nowego materiału. W tym odcinku rozmawiam o mojej nieobecności na YouTubie, o zmianach w ilości subskrycji, prezentuje mój nowy nabytek, oraz robię jeden kurs na Kurierze.
  2. Cześć witajcie, w tym odcinku zdaję prawo jazdy Kat. C. zdawanie prawo jazdy jest przyspieszone ponieważ nie nagrał mi się głos.
  3. Paster

    Drugi odcinek z 4Life

    Siemaneczko, chciałem Was zaprosić do obejrzenia mojego drugiego odcinka z 4Life. Jestem początkującą osobą która nagrywa na 4life, ale z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Jeśli odcinek się podoba to liczę na Suba,łapkę w górę i komentasz(w komach piszcie co poprawić) Bardzo proszę o wyrozumiałość, wszystkiego się uczę narazie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin