Cześć Siemano, z tej strony Paster. Chciałbym Was zaprosić do obejrzenia mojego nowego materiału. W tym odcinku rozmawiam o mojej nieobecności na YouTubie, o zmianach w ilości subskrycji, prezentuje mój nowy nabytek, oraz robię jeden kurs na Kurierze.
Siemaneczko, chciałem Was zaprosić do obejrzenia mojego drugiego odcinka z 4Life. Jestem początkującą osobą która nagrywa na 4life, ale z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Jeśli odcinek się podoba to liczę na Suba,łapkę w górę i komentasz(w komach piszcie co poprawić)
Bardzo proszę o wyrozumiałość, wszystkiego się uczę narazie