Skocz do zawartości

Uzurpator

Gracz
  • Postów

    5 465
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Uzurpator

  1. Model:Remington 2.2 FT ID:952 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu:8953.91 Dodatki:UP1,UP2,Hydraulika,Podświetlenie licznika,Kolorowe światła,Wykrywacz fotoradarów,CB radio,Ogranicznik,LPG butla 50dm,2 dodatkowe kluczyki,Atrapa nitro,Felgi (nie ma UP3 bo do tego auta się nie opłaca)Cena:Kup teraz 750k lecz cena podlega negocjacji propozycje w komentarzach Coś od siebie:Fajne autko fajnie się prowadzi driftuje itp wsiadać lać i jeździć autko ma też ID poniżej 1000 SS’y:https://zapodaj.net/04364f94c8837.png.html <Zdjęcie autka
  2. Uzurpator

    KONKURS [3 pojazdy]

    Napisać komentarz o dowolnej treści.
  3. przecież pisze jak BYK W TEN WEEKEND ZAGRAJ W THE CREW 2 ZA DARMO!
  4. Uzurpator

    Bajo. . .

    Grzesiu i kto teraz będzie moje walizki znajdywał. No szkoda szkoda.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Fx4Riia.png

    Jakie to były piękne czasy. :D

    1. Baker

      Baker

      Te czasy już nie wrócą, Krzysiu. A szkoda. Każdy poszedł w swoje strony i zajął się sobą.

    2. Pepsi*
    3. Uzurpator
    4. Neon.
  7. Uzurpator

    Odejście - Namik

    NamiczQ one zawsze będą do twojej dyspozycji. Kiedy tylko chcesz, bierz i lataj. Pozderki od Wujaszka.
  8. Jakbym miał opowiadać jak to się wszystko zaczęło bo by mi browarów zabrakło.
  9. No to jak za starych czasów Adepta SPSA Wujas-Laweciarz. :D Pilnować autka bo bedo znikać. :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Hasha

      Hasha

      Wujas jak podjedzie to mi kaczki z podwórka uciekną 

    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      ale dobrze zaparkowane auta zostawiasz :D  bo twoi koledze z Sara nawet dobrze zaparkowane auto potrafią zabrać pod pretekstem ze źle stał xD 

    4. BarteQ*
    5. VEENQ
    6. Damianeg.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. No GZ liderka. Człowieku stawiaj to do pionu i jazda. 

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Tak nawiasem mówiąc to nie są żadne unikaty.
  15. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 782 Cena za dobę: 250 Lokalizacja: Osiedle Doherty Cena: 10.000 PLN do lekkiej negocjacji. SS’y: Coś od siebie: Miła przyjazna okolica i całkiem mili sąsiedzi.
  16. I kto mi teraz będzie Remka katował?? Trzymaj sie tam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin