Skocz do zawartości

ReaR

Gracz
  • Postów

    186
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez ReaR

  1.  

    1. MobileKK

      MobileKK

      Na na fiu fiu na na fiu fiu oj tak jedna z lepszych nutek

    2. ReaR

      ReaR

      Na żywo przed wydaniem jeszcze tej piosenki lepiej brzmiało

  2. ReaR

    Ale masz teraz dryp mord. Nie dość, że z najlepszej szkoły sie chłopak wywodzi to jeszcze szuporta ma tutaj. 

  3.  Witajcie! 


    Jeśli otrzymujecie jakieś bezsensowne zaproszenia do używania botów na kopalnie to naprawdę nie stosujcie tego. W większości to jest zwykły fake, a osoby potwierdzające działanie są zwykłymi multi kontami jednej grupy osób lub jednej osoby. Nie warto w to wchodzić ponieważ prędzej czy później i tak to wyjdzie i nie dość, że stracicie majątek na serwerze jak i ogólnie możliwość grania to dodatkowo zmarnujecie nie małą ilość pieniędzy na którą zapracowaliście wy, wasi znajomi lub rodzice.

     

    Plusy i minusy korzystania z bota:

    Plusy: 

    - Szybkie wbicie levela

    - "Łatwy" zarobek

    Minusy: 

    - Ban

    -Zerowanie 

    - Strata realnych pieniądzy

    - Brak chęci do gry

    - Blokada pracy w kopalni

    - Strata dużej ilości godzin

    - Brak zaufania od strony graczy, administracji

     

    Werdykt jest taki, że bot na kopalnie jest opłacalny w momencie którym chcecie stracić dużo swojej pracy. 

    Kupowaniem takowych skryptów korzyści nie macie WY lecz TYLKO i wyłącznie osoba sprzedająca takie coś, ona bez karnie będzie mogła sobie grać i robić co chce zarabiając na tym realne pieniądze. W tym czasie wy będziecie mogli co jedynie popatrzeć na powód bana.

    Pozdrawiam, z poważaniem gracz ReaR!

  4. Kiedy mi kase oddasz wreszcie bo już pare miesięcy czekam...

  5. Nowa szata graficzna widzowie :D

  6. Zapraszam na nowy, jak i pierwszy film!

    https://vm.tiktok.com/ZMNqxsUvv/?k=1

    1. ReaR

      ReaR

      156 dzień czekania na pozdrowienia od @japkooo.:(

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. @Greyna.gg ja bym chciał makowca zjeść. On pisał by miał 25lat, a ma 13. Pozdrawiam, smacznej kawusi kochać kapusi :)

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Co myślisz o połącxeniu mefedronu, hydroksyzyny, a na popite red bull?

    1. Amelka;3

      Amelka;3

      imo sam mefedron starczy a hydroksyzyna i red bull to ch*j lepiej polacz mefa z pente na to troche fenta i helu ewentualnie dopal buchem i popij whyski 

    2. ReaR

      ReaR

      No właśnie mi chodzi o połączenie pobudzenia oraz lek uspokojający

      Imo  kryształ topka bez niczego

  11. ReaR

    Mordo jesteś chłop czy  baba?

  12. Login: Kamilosfe Ranga: Szatan Wcielony Powód odejścia: Zmiana org Coś od siebie: Ogólnie to jest kooox, ale zmieniam org. Cały czas pamiętam jak miło zostałem przyjęty do org. Niestety zostałeś wydalony za uzyskanie maksymalnej noty minusów.
  13. Nowe zdj w tle widzowie na lato #cbd

  14. Czemu dostaje milion wiadomości dziennie czy sprzedam sandkinga jak go nigdy nie miałem?

    1. AdekUchiha
    2. fidek123

      fidek123

      Sprzedasz sandkinga?

    3. ReaR

      ReaR

      Tak, zapraszam urzont

    4. Pretty
    5. ReaR

      ReaR

      2137 kremówek na godzine lekcyjną

  15. ReaR

    Pokaż swoją twarz

    https://imgur.com/a/LK35oy2 Nominuje UwUśnych_Koxów i #420 @Exp0. @shaaro @Mlonskyy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin