Skocz do zawartości

ReaR

Gracz
  • Postów

    186
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez ReaR

  1. Model: Jester (Zwykły) ID: 53128 Pojemność silnika: 1.8 Benzyna Przebieg pojazdu: 5749,2km Dodatki: spoiler (1158), felgi (1080), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%), LPG 75L + 1 dodatkowy klucz Cena: KP: 470,000PLN, CW: 300.000PLN, MP: 5000PLN Coś od siebie: Jestera mogę wymienić za elegy/jestera dsd lub coś git, reszta tylko sell. SS’y: Zdjęcie autka - Jester, Walton Model: Picador ID: 92125 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 90120,5km Dodatki: Malowane fele całe czarne, wlot - maska (1004), progi (1017), felgi (1080), wydech (1018) Cena: KP: 15.000PLN CW: 11.000PLN MP: 500PLN Coś od siebie: Nawet git SS’y: Model: Walton ID: 97985 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 86296,9km Dodatki: wlot - maska (1004), felgi (1080), wydech (1020), moduł UP3, tablica rejestracyjna (BIA74100 - Rejestracja Buddy z Forda tak wgl xd), podświetlenie licznika (███) Cena: KP: 40.000PLN CW: 30.000PLN MP: 1000PLN Coś od siebie: Szczerze mówiąc niby walton a jest mega kox + napęd 4x4 SS’y: Zdjęcie autka - Jester, Walton Model: Moombeam ID: 34439 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 100,676km Dodatki: Cena: KP: 10000PLN, CW: 5000PLN, MP: 500PLN Coś od siebie: ID chyba fajne SS’y: Model: Moombeam ID: 108448, 111465, 111533 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: około 93k Dodatki: Cena: KP: 3500PLN Coś od siebie: Robiło za doniczkę, a przebieg sam musiałem w komputerze powiększać bo by powiedzieli, że cofany! SS’y:
  2. Dam serduszko osobie która jakoś określi mój styl muzyczny według mych udostępnień tutaj xD

    1. Luzio098

      Luzio098

      Bardzo słaby, pozdrawiam serdecznie z rodzinką, miłego dnia <3<3<3

  3. 1. Najlepszy Support: @EloBenc6969 @$Damixpl$ @VeraX 2. Najlepszy Moderator: @Ksiadz_Natan @KavKa* @PerkuleZ. 3. Najlepszy Administrator: @xDanielowsky.ogf @Franczesko.drip @Reksio* 4. Najlepszy Starszy Administrator: @Kubula @Masellko @Vogel 5. Najlepszy Administrator RCON: @LuKi16 @XQward @Greyna.gg 6. Eventowiec miesiąca: @Chrzano_o 7. Najlepsza Frakcja: SAFD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @RedRaccoon 9. Najlepszy Biznes: 41.st 10. Najlepszy Prezenter: @Pjetras 11. Najlepszy Redaktor: @Exp0. 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: @XKrakroX 13. Najlepszy Lider: @kartovelek. 14. Najlepsza Organizacja: Bloods, Valhalla 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: 16. Największy No-life Serwera: @SprytsBeng 17. Najbogatszy Gracz: @KrzychuL_ 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Nowy magazyn 20. Najlepsza praca na serwerze: Magazyn
  4. Szczerze to nie wiem, nigdy chłopa nie widziałem - 0/10
  5. 1.450.000PLN w gotówce jeszcze dzis
  6. No to narka! Swoją rozgrywkę zacząłem z dokładnością co do sekundy 2011 roku, 7 listopada o godzinie 8:29:11. Swój początek rozgrywki pamiętam dokładnie ponieważ zrobiłem sobie wagary tylko by właśnie w mta zagrać, kiedy odpaliłem grę kolega mi napisał jeszcze na bodajże gadu-gadu lub naszej klasie bym wszedł na serwer typu 4Fun którego nazwy podać tutaj nie mogę ponieważ serwer dalej istnieje. Aż do 2014 lub 15 grałem na serwerach 4fun, wojsko lub truck. W 2014 albo 2015, już nie pamiętam kolega mi powiedział bym wszedł na najlepszy serwer jaki istniał na scenie MTA z RPG o nazwie [Reklama #3] , na nim grałem aż do 2018r ponieważ mi się znudził więc przeszedłem na serwer 4life na którem grałem od 2018 do bodajże 2020, odszedłem z powodu bana. W 2022, o ile się mylę 15 lutego napisałem apelacje która została przyjęta. Kiedy powróciłem na serwer zostałem bardzo miło powity przez osoby z ekipy 'UwUśnych'. Grałem jakąś chwile z nimi po czym po prostu to upadło i osoby rozeszły się w swoją stronę lub po prostu odeszły ( @Dumboś <3). Po rozpadzie poszedłem do organizacji Dirty Angels w której przesiedziałem trochę czasy, w ten organizacji poznałem również bardzo wiele fajnych osób. W między czasie odkryłem serwer 'Kopalnia 4LIFE'. Po jakimś czasie na nim postanowiłem napisać rekrutacje na supportera co mi się udało ponieważ dziś bo paru miesiąch pracy jestem na stanowisku Starszego Administratora, właśnie ososbami które są w administracji Kopalni 4LIFE najbardziej się zżyłem podczas mojej rozgrywki ( @moderkuw, @KrzychuL_, @Dawiiiid00, @Via, @XKrakroX, @Mlonskyy, @Killekowski oraz @Exinek ) W między czasie też miałem okazje uczestniczyć w biznesie 41.St Mechanized Infantry Division, tam też nie mogę powiedzieć by było mi źle. Moimi takimi lepszymi znajomymi na serwerze są @Ksiek..., @Exp0., @cbd. oraz @sasha420* czapuś :). Szkoda, że nie udały się dni z czekania na pozdrowienia od @japkooo.. Nie chcę tutaj skłamać lecz od rozpoczęcia pierwszego dnia minęło około 200dni. Szczególnie czekałem na te pozdrowienia ponieważ sam japkooo. kiedy miał jeszcze tunera w San Fierro Downtown oprowadzał mnie po serwerze w 2018 roku. @Przem3k może jeszcze kiedyś porobisz kółka do okoła mojego jesterka na mechu LV :D. Tym samym też żegnam najlepszego oraz najlepszą administracje RCON - @XQward, @Greyna.gg. Niestety nie udało mi się zrobić moich celów podanych na moim profilu w zakładce 'O mnie' :(, może jeszcze kiedyś się to uda! Pozdrawiam wszystkich graczy oprócz @Fephera i życzę sukcesów w biznesach, frakcjach lub innych aktywnościach na serwerze. Teraz podsumuję co osiągnąłem przez mój czas gry: Na serwerze przegrałem prawie 1072 godziny tak jak wcześniej pisałem od około 15 lutego 2022r. Aktualnie posiadam 2284PLN, unikatowego vana z ostatniego eventu oraz jestera który był moim projektem o id 53128 tak, że zdobyłem 4 poziom lawet, 3 poziom kopalni zdobywając 15674 Life Pointsów. Dowidzenia!
  7.  Mega nutka oddaje!

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. ReaR

    Vincent STD Sedan

    Model: Vincent STD Sedan ID: 107576 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2145,9km Dodatki: spoiler (1139), progi (1017), felgi (1081), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (R1 R3TRO), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: 250.000PLN Coś od siebie: Cena jest adekwatna do pojazdu licząc wartość auta, demont części oraz 50% kosztów części których nie da się zdemontować. Auto bardzo fajne pod dokończenie projektu! SS’y: https://imgur.com/a/XXrfiD6
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin