Witam, z tej strony Adept Akano z San Andreas Road Assistance, na wstępie pragnę przytoczyć punkt z ogólnodostępnego taryfikatora który znajduje się na forum w dziale SARA,a więc ,,● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.:", pojazd był używany o godzinie 00:25 natomiast SS dowodowy został zrobiony o godzinie 00:30 czyli już mnie obowiązywał w.w punkt taryfikatora, zarówno godzinę zrobienia SS widać na czacie pod komendą /time, jak również widać kiedy ów pojazd był ostatni raz używany.
a więc zacznijmy od początku, otrzymałem zgłoszenie od gracza @TomcioJawor, po dojechaniu na miejsce zgłoszenia, zostało ono potwierdzone przeze mnie, pojazd stał od godziny 00:25 (widać na SS), natomiast został odcholowany o godzinie 00:30 co widać na czacie say, po użyciu przeze mnie komendy (CMD) /time, co zgodnie z zacytowanym punktem taryfikatora, nie mam obowiązku ,,● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.", być może pokrzywdzony kierował się tą regułką ,,● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.", także dziękuje za uwagę i pozdrawiam pokrzywdzonego oraz cały zarząd frakcji San Andreas Road Assistance.
SS dowodowy z odholowania auta https://imgur.com/a/aN4CRA7
Pozdrawiam jeszcze raz i życzę miłej nocki.