Skocz do zawartości

Akano

Gracz
  • Postów

    155
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Akano

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Fatalna audycja, lepszą robi już Emialski i ta nowa prezenterka RapMonster.
  9. Możecie oboje skończyć?? Dziękuję, jak macie coś do siebie to priv, czekamy na rozpatrzenie zarządu.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. >> merat [415]: zapraszam https://mta4life.pl/forums/forum/467-skargi-na-pracowników/ >> merat [415]: jeżeli masz jakieś uwagi co do mojej pracy Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2022-04-08_00-36-30.png' << merat [415]: po co ty mi du*e na pm trujesz << merat [415]: w skardze sie bedziesz tlumaczyl << merat [415]: a nie plakal mi na pm >> merat [415]: ja nie płacze ja tylko odsyłam do odpowiedniego działu, czekam na skargę a co do tego to jeszcze mam coś takiego ,,● Pracownik nie ma obowiązku oddania pojazdu, w momencie, gdy kierowca po pewnym czasie do niego wróci." a to że wsiadłeś do pojazdu na miejscu zdarzenia mogłem już potraktować jako ,,● Pracownik ma prawo nałożyć dodatkową karę w wysokości 250PLN w przypadku, gdy użytkownik pojazdu wykazuje się brakiem kultury lub utrudnia wykonywanie czynności służbowych. Pracownik zobligowany jest udokumentować ww. czyn, z zastrzeżeniem, że musi on dokonać się na miejscu zdarzenia."
  12. Witam, z tej strony Adept Akano z San Andreas Road Assistance, na wstępie pragnę przytoczyć punkt z ogólnodostępnego taryfikatora który znajduje się na forum w dziale SARA,a więc ,,● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.:", pojazd był używany o godzinie 00:25 natomiast SS dowodowy został zrobiony o godzinie 00:30 czyli już mnie obowiązywał w.w punkt taryfikatora, zarówno godzinę zrobienia SS widać na czacie pod komendą /time, jak również widać kiedy ów pojazd był ostatni raz używany. a więc zacznijmy od początku, otrzymałem zgłoszenie od gracza @TomcioJawor, po dojechaniu na miejsce zgłoszenia, zostało ono potwierdzone przeze mnie, pojazd stał od godziny 00:25 (widać na SS), natomiast został odcholowany o godzinie 00:30 co widać na czacie say, po użyciu przeze mnie komendy (CMD) /time, co zgodnie z zacytowanym punktem taryfikatora, nie mam obowiązku ,,● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.", być może pokrzywdzony kierował się tą regułką ,,● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.", także dziękuje za uwagę i pozdrawiam pokrzywdzonego oraz cały zarząd frakcji San Andreas Road Assistance. SS dowodowy z odholowania auta https://imgur.com/a/aN4CRA7 Pozdrawiam jeszcze raz i życzę miłej nocki.
  13. Dogadani między sobą, koszty zwrócone z nawiązką.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. 1. Najlepszy Support: @zloty113 @Myszonek1114 2. Najlepszy Moderator: @Kumi@Lisa_ 3. Najlepszy Administrator: @Princessa* 4. Najlepszy Starszy Administrator: @TheTomson @Masellko 5. Najlepszy Administrator RCON: @XQward 6. Eventowiec miesiąca: @Sheeker 7. Najlepsza Frakcja: SARA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @Kumi @Onii-Chan @Biskup.rokpoi 9. Najlepszy Biznes: 4music 10. Najlepszy prezenter: (Wszyscy Prezenterzy) 11. Najlepszy Redaktor: (Wszyscy Redaktorzy) 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @kula.@MAXU 13. Najlepszy Lider: @Grzengol 14. Najlepsza Organizacja: Olimp 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: @LordPrestizul 16. Największy No-life Serwera: @KavKa* 17. Najbogatszy Gracz: @andi. 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Lisa_ 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Usunięcie śniegu. 20. Najlepsza praca na serwerze: Kurier
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin