Skocz do zawartości

Akano

Gracz
  • Postów

    155
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Akano

  1. Jeszcze taka sprawa, czy jesteś w stanie mi udowodnić to w postaci SS że odgrywałeś akcję RP w postaci wciągania blokady ze schowka??
  2. Powiedziałeś że w połowie Akcji RP, połowa 100% to jest 50%, gdybyś powiedział ze na początku akcji RP, tuż po założeniu blokady to bym się zgodził, ale szedłeś w zaparte że w POŁOWIE akcji RP.
  3. no odejmij sobie 10 lat i wyjdzie Ci kiedy byłem dzieckiem, nie obrażam się za to ponieważ mnie odmłodziłeś, nie postarzyłeś. Jeżeli chcesz coś dalej wyjaśniać to zapraszam na strefe frakcji albo na kanał PUBLICZNY, lub na PW. skąd takie podejrzenie?? ,,Jak dorośniesz, to będziesz rozumiał takie rzeczy i skończysz łapać za słówka.", tak jak pisałem wyżej cytat, jeżeli chcesz coś wyjaśniać to zapraszam albo Strefa Frakcji, albo kanał PUBLICZNY albo Prv na forum.
  4. Ale w chwili obecnej sam się ośmieszasz wmawiając mi i idąc w zaparte że byłeś w połowie akcji RP, co Ci udowodniłem że jest nieprawdą i widać również to w logach i na SS, to zmieniłes temat na to że jestem dzieckiem. a z resztą co ja będę się kłócił z Akademikiem SARA, przecież SARA to Panowie i władcy serwera, otóż nie. Gdybyś nie wszedł w zaparte że wsiadłem w połowie twojej akcji RP to byłem w stanie anulować skargę, ale skoro idziesz w zaparte i ani SS ani logi Cię nie przekonują to w takim razie czekamy na zarząd. P.S. Dziękuję za odmłodzenie mnie o 10 lat. Pozdrawiam.
  5. Czyli uważasz że jestem dzieckiem?? to w takim razie dziękuję Ci za odmłodzenie mnie o całe 10 lat.
  6. jak dorosnę Tak?? czyli według Ciebie jestem dzieckiem Tak?? to dziękuję bardzo za odmłodzenie mojej osoby.
  7. Sam teraz sobie przeczysz.
  8. [2021-03-01 23:11:26] [Output] : * NFZ zakłada blokadę. - Tak jak widzisz, jaka połowa akcji RP?? [2021-03-01 23:11:49] [Output] : ⊚ Uruchomiono silnik pojazdu [2021-03-01 23:12:40] [Output] : ✔ Zgłoszenie zostało wysłane! - Report nr 1 [2021-03-01 23:12:46] [Output] : ✪ Support CampeQ przyjął Twoje zgłoszenie na NFZ. [2021-03-01 23:14:46] [Output] : ✔ Zgłoszenie zostało wysłane! - Report nr 2 [2021-03-01 23:15:07] [Output] : ✪ Support Bambi przyjął Twoje zgłoszenie na NFZ.
  9. https://imgur.com/a/226MlV7 gdzie tu widzisz że jesteś w połowie akcji RP?? to że ja mam słaby w zrok (II Kategorię) to nie znaczy że jestem ślepy. także sam sobie przeczysz co widać pięknie na tym SS i czacie.
  10. nawet Ci tego SS dam jako osobny
  11. a skąd taka pewność?? może mam włożona ją od kilku dni?? może włożyłem ją przed mute, może jakieś inne rzeczy niebezpieczne w aucie się znajdowały?? W jaki niby sposób?? chłopie. skoro zszedłem tuż po jej założeniu gdzie ty poszedłeś przestawiałeś lawetę, to nie mogłeś jej zdjąć i byłoby po problemie?? bo od czasu jej założenia przez całą akcję RP siedziałem w pojeździe więc, jak w połowie akcji RP Ci wsiadłęm?? widać na 1 SS jak zakłądasz blokadę i zaraz pod tym jnest że odpalam silnik. więc o czym Ty do mnie gadasz że w połowie RP??
  12. Prawidłowo powiadasz?? holowanie auta z bombą jest poprawne?? chłopaku, byłem w salonie i nie to że ignorowałem a nawet mogę ci pokazać SS konsoli że ty zacząłeś od połowy całą akcję RP, gdy ja wbiegłem na dół to Ty sobie postanowiłeś mnie ignorować. również pisanie że auto z bombą jest bezpieczne, jest co najmniej karygodne i jeszcze raz odsyłam do tego punktu regulaminu §16. W przypadku napotkania pożaru bądź innego zjawiska zagrażającego życiu, należy bezzwłocznie zabezpieczyć miejsce oraz wezwać służby mundurowe. Czego również nie zrobiłeś. Rozmawiałem tak jak widać w SS z Bambi na Mumble że mam bombę i by Ci przekazał informację o skardze (MUTE na 24h), ale widocznie Ty się nie boisz takich łądunków, może zamiast w SARA powinieneś pracować w Patrolu Saperskim i bomb squad??
  13. §15. Pracownikowi zabrania się odholowania pojazdu, który nie łamie zasad serwerowych, nawet pomimo wezwania. §13.1. Pracownikowi zabrania się nakładania blokady na pojazd, który stoi prawidłowo zaparkowany na parkingu (dotyczy również giełdy), lecz zasady zawarte w taryfikatorze zezwalają na odholowanie go. Nie dotyczy pojazdów nieopłaconych na parkingu płatnym. §16. W przypadku napotkania pożaru bądź innego zjawiska zagrażającego życiu, należy bezzwłocznie zabezpieczyć miejsce oraz wezwać służby mundurowe. Auto nie było bezpieczne (miało bombę w bagażniku (mimo wszystko je zabrałeś). Chyba tyle w temacie.
  14. Posłuchaj, nie czekałem aż odjedziesz, tylko widziałem że zaraz zwolni się miejsce parkingowe by tam zaparkować, poza tym gdy wsiadłem do auta chcąc odjechać powinieneś zaprzestać akcji RP a nie ja siedzę od 5 minut w aucie, wysyłam na Ciebie reporty a ty dalej nie zaprzestajesz RP, mało tego wciągnąłeś auto gdy w nim siedziałem i byłem.
  15. Twój nick: AkanoNick osoby oskarżonej: NFZPowód napisania skargi: Holowanie auta prawidłowo zaparkowanego z kierowcą w środku z miejsca parkingowego (bezpłatnego). nieodstąpienie od czynności. Parking wyznaczony był.Dowody: https://imgur.com/a/xyyfl9G
  16. Akano

    [SKRYPT] Linia gaśnicza

    Bardzo fajne, tylko trochę za szybko się wysuwa
  17. Zapraszam na premierę odcinka z SAMD

     

     

  18. Akano

    Pokaż swoją twarz

    @cebulka9 Cebula utłukę Cię Nominuję @HaaQu* @kartovelek. @AroSly. @Twix_Duo @HalfDonkey2 @kzedo @adamos553 @Avenged.dev @AroweKK @Bujan<3 @JUGENT88 @Ponczus @swi.der @Szmitus @Vixu @Michalix* @Lisner* SP SAFD Luty 2021 @Damianuuu
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. Powodzonka wszystkim w rekru na Supporta

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin