Skocz do zawartości

qesay

Gracz
  • Postów

    214
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez qesay

  1. Model: Stretch (409) ID: 39524 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 6873,8km Dodatki: felgi (1077), tablica rejestracyjna ( K1 KING), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości Cena: offki Coś od siebie: auto dla vipow, jest żółte ponieważ żółty emituje złoto pozdro. SS’y: -później wstawię- / jeżeli ktoś chce zobaczyć zapraszam gielda LV od 250k.
  2. qesay

    @lock

    za wszystko dam 8
  3. Czemu ciagle opierasz się na @mvrcin. to ty zawiniłeś, dotychczas żaden support nie „smieszkowal” na g ani discordzie. @lcarix tez gdy objął posadę supportera nic takiego nie pisał. Zajmujesz się discordem, lecz sam nie znasz regulaminu.

     

    915F6F50-BDC9-4A37-A1AD-B11D44EF78D3.png

    AD999540-7FBE-45B1-9662-E48264B7C24B.jpeg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. mvrcin777

      mvrcin777

      to moja sprawa z Paulim, to ze razem gramy to nie oznacza, ze musisz tez szukac dziur, tak jak hoopak napisal

    3. qesay

      qesay

      @hoopak napisałem gdzieś nie prawdę? 

    4. qesay

      qesay

      Skargi nie napisze, myśle ze ta kara poukłada mu troszkę w głowie.

    5. KNX

      KNX

      Ale spokojnie, spokojnie. Po co te nerwy, rzucanie się? To do niczego nie prowadzi, a wręcz pogarsza. Trzeba trzymać się razem. 

      @hoopak, nie przejmuj się ziomek. Wszystko będzie dobrze. Jestem z Tobą. Tacy ludzie. Nic na to nie poradzimy. 

    6. hoopak

      hoopak

      Ale ja się w życiu ludźmi nie przejmowałem, ja po prostu odsieję ziarna od plew.

  4. Idź w majnkrafta pograć tam wszystko masz kwadratowe
  5. qesay

    @LOCK

    @mvrcin. dużo hajcu
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. qesay

    Tuner LS Commerce

    Ten tuner nie jest wart więcej niż 350k xD jak ls market kosztuje 450/500k
  8. qesay

    Banshee 1.6

    Oj sulim sulim, Albert głaz dawał ci te ceny?
  9. Nie napisałem ze wygaśnie akurat twój domek, ale w okolicy.
  10. Ja owszem gdyby była strefa taxi oraz jak jest ten żywopłot od strony parkingu, bym coś dodał by to tez ożywić
  11. Coś śmiesznego, kupiłeś domek opłaciłeś i próbujesz sprzedać za taka cenę. Wolałbym poczekać aż wygaśnie.
  12. qesay

    Moje skryte marzenie się spełniło, podziwiam za gust ponieważ nie każdy mnie obserwuje a powinien.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. KNX

      KNX

      Discord od 16 roku życia. 

    3. KNX

      KNX

      Discord od 16 roku życia. 

    4. qesay

      qesay

      Ee no mam 15, lecz dużej różnicy nie ma między 15 a 16.

    5. KNX
    6. qesay

      qesay

      myślę że bym się tam nadawał :)

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. qesay

    Jester 1.8

    Model: Jester. ID: 44347. Pojemność silnika: 1.6. Przebieg pojazdu: 1750,9km. Dodatki: spoiler (1158), felgi (1079), wydech (1066), moduł UP1, Paintjob (0), podświetlenie licznika zielony (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB. Cena: 160k+. Coś od siebie: dobre auto. SS’y: https://imgur.com/a/kDpVHu9
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin