Skocz do zawartości

qesay

Gracz
  • Postów

    214
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez qesay

  1. Wzór: 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @rvbnx 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Mr_Magulon 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @ZbyK.gg 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4fight 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SARA  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Hyak 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Stuffed 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @mvrcin. 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @rvbnx 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: @progenxd 12. Najlepszy Redaktor: (Wszyscy redaktorzy - bez zarządu) 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @rvbnx 14. Najlepszy tuner: Nominowani: @flex. 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie) dodanie kopalni, oplata na gielde 16. Najlepsza praca na serwerze: (Wszystkie) Kopalnia 17. Przegryw miesiąca: (Wszyscy gracze nominowani) @mvrcin. 18. Najbogatszy Gracz: @Grabsio311
  2. qesay

    Merit 1.6

    daj 58 i jest twoj pasi?
  3. no tak, ale jeżeli zmienię na forum to automatycznie zmienia mi się na serwerze?
  4. Witam, przychodzę do was z zapytaniem czy da rade zmienić maila? lub czy administracja mi go zmieni?
  5. qesay

    Merit 1.6

    Model: Merit ID: 46804 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 200km Dodatki: felgi id 1079Cena: 70k, jeżeli kupisz teraz sprzedam za 66k! Coś od siebie: spoko fura. SS’y:
  6. Cześć, z tej strony Qesay. Organizuje dla was konkurs o Waltona z silnikiem 1.4 wartego 4,500PLN. Posiada on tuning to znaczy felgi o id 1079. Co zrobić by go wygrać? - Zostaw tu 4like - Napisz komentarz [maksymalnie jeden] - Zaobserwuj mój profil, aby dowiedzieć się o wynikach [nieobowiązkowe lecz warto!] - Możecie również oznaczyć kolegę, aby dowiedział się o tym jakże super aucie A tutaj załączam fotki Waltona! Wyniki będą ogłoszone na moim profilu w godzinach wieczornych, lecz nie wiadomo w który dzień!Przy losowaniu używam strony random.org.POWODZENIA!
  7. Przepraszam, że się wtrącę ale wiem jak to rozwiązać podłącz internet kablem. Widzę ze data 19 maj to pewnie już naprawiłeś.
  8. flexowac się będę jak wygram! Pozdro
  9. Siemka, widzę małe zainteresowanie tym postem wiec mam do was pytanie, zamykać post? A także zapraszam do 4likeowania i obserwowania
  10. ZAPRASZAM, do oznaczania najbogatszej osoby!

     

  11. Cześć, postanowiłem zrobić taki temacik a pod koniec miesiąca przeanalizuje to i przedstawię wam 1-3 ranking najbogatszych osób na serwerze! O co chodzi? oznaczasz według ciebie najbogatszą osobę na serwerze Jak to przeanalizuje? po ilościach oznaczeń danej osoby Jeżeli uważacie ze sami jesteście bogaci możecie się pochwalić majątkiem w postaci screenów
  12. qesay

    Off-Topic "Grafiki"

    jaka jest rozdzielczosc banneru?
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. qesay

    Nabij sobie Repke.

    lajk za lajk proszeee
  15. qesay

    @lock

    @lock - nie wiedziałem ze jest taki temat
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin