Skocz do zawartości

qesay

Gracz
  • Postów

    214
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez qesay

  1. Za banshee dam Cheatah 2.2 FT + nitro bez szyb, up3 bo zbugowane
  2. Cheatah 2.2 fT bez szyb, [ up3 bo nie działa ] i zabieram. [ z nitrem oczywix ]
  3. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 1059 Cena za dobę: 180PLN Lokalizacja: Los Santos, Mulholland Cena: offki SS’y: https://imgur.com/a/R2e3wPW Coś od siebie: obszerny domek, zmieści dużo aut.
  4. https://mta4life.pl/forums/to...168265-cheeatah-22-ft-nitro/ WYMIANA 1:1
  5. Model: Cheeatah ID: 19361 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 25k Dodatki: 2.2 FT z nitrem bez szyb. [ bez up3 bo nie dziala [ hydraulika zdemontowana ] Cena: oferty Coś od siebie: fajne szybkie auto z nitrem. SS’y: https://imgur.com/a/txODrnA [ nie sugerujcie się cena ponieważ jest do nego, na razie zbieram oferty ]
  6. qesay

    Bullet 2.2 prawie FT

    Dobry początek, lecz po tyle chodzą bez baku, lpg, ewentualnie bez upa. Czekajmy na dalsze oferty.
  7. Model: Bullet ID: 36276 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 20k Dodatki: 2.2 FT bez nitra, szyb. Cena: offki Coś od siebie: fajne, stabilne, ładne, szybkie auto. POLECAM SS’y: https://imgur.com/a/eIkGa04
  8. nadal moja oferta jest lepsza...
  9. coquetta 2.2 FT bez nitra, szyb + ty dopłacasz mi 400
  10. za manane i banshee dam coquette 2.2 FT bez nitra, szyb
  11. ile masz hajsu? ob mam corvette 2.2 FT bez nitra, szyb. KWOTA 965k do małego nego
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. qesay

    Coquette 2.2 FT

    Model: Hotring Racer [ coquette ] ID: 53567 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 971,3km Dodatki: spoiler (1001), atrapa nitro (1010), felgi (1077), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (CHAMPION), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB [ 2.2 FT bez nitra, szyb ] Cena: offki Coś od siebie: szybkie i ładne auto. vmax bodajże 255v. SS’y: https://imgur.com/a/6FS5GLi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin