Model: Buffalo
ID: 43625Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 8800
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( BUCIOR ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB ,generalnie ft bez baku i nitraCena: 700k nego
Coś od siebie: Kozak wózek ładnie się prezentuje nic tylko jezdzic jeszcze w gazie panie to prawie jak za darmoSS’y: https://imgur.com/a/Tu3QHuB
Siema to ja MATIX bez butów niestety ale nadszedł moment w którym kończę moją przygode z mta . Powodem jest niechęć do grania w gry i wgl. Dzięki temu serwerowi poznałem wspaniałe osoby z którymi mam do tej pory kontakt , wiele śmiesznych akcji na discordzie i inne.
Dziękuję wszystkim za grę I co tu dodać TO KONIEC ....
@Mr.Sausage
@Amebus*
@CzubSoNeK
@MICHUWPYCHU
@baziu
@Maly_Karakan
@Bambo*
@pat4ygg
@zbychu997
@Moskus
@Sarius
@progenxd
@Lewanek*
@BOIX
@Major*
@Michoxd
Dziękuje też bardzo mojej organizacji ,
Mam nadzieje ze wszystkich z którymi miałem wspomnienia oznaczyłem jeżeli kogoś nie pamiętajcie pamiętam o was, MASNE PA PATKI
https://www.youtube.com/watch?v=a8TBSb1ws9k ELO
JT I JG POZDRO WARIATY