Skocz do zawartości

mumbim

Gracz
  • Postów

    59
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez mumbim

  1. To ja pass w takim razie
  2. Offka w kasie to nie to co bym chciał jescze, a jeśli chodzi o wymiany to już coś szybkiego 2 osobowego był chciał
  3. Wiem że stać was na coś więcej, jeszcze trochę panowie offke miałem 590k jakiś czas temu
  4. Lepiej ale dalej słabo, lecimy dalej
  5. 815 po sprzedaży i delikatnym dorobieniu
  6. Model: Sultan ID: 115926 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 24k~ Dodatki: felgi (1074), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP4, tablica rejestracyjna (Z1 HONEY), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, klucz, LPG 75L Cena: offki Coś od siebie: Fajna, szybka, zwinna furka pod etrans. Na screenie kolory mogą wyglądać trochę inaczej ponieważ mam zmienione kolorki w nvidia SS’y: https://imgur.com/a/bReZJfj
  7. potrzebuje na szybko siana wiec 450/440k moge oddac
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin