Uszanowanie z tej strony Police Officer II. FullaN
Akcja zaczęła się od tego gdy Cię zatrzymalem za przekroczenie prędkości. Potem podałeś mi prawo jazdy, po wpisaniu Ciebie w MDT posiadałeś 2 wpisy. Przyjechał do nas @darkmon i zajechał ci drogę. Napisałem żebyś wsiadł z pojazdu. Ty tego nie zrobiłeś. Odjechałes i specjalnie utopiles pojazd nie daleko stacji na Flint county. Nawet nie próbowałeś wyjść z pojazdu i utopiles się. Potem podliczył Ci mandat @pluuum. Wsadzilem Cię do więzienia za wpisy, utopienie się, i oczywiście mandat. Nie mogłem ci odpisać ponieważ byłem bardzo zajęty miałem odpisać ci jeżeli będę wolny ale musiałem spadać. Po za tym miałeś powód dokładnie podany w więzieniu za co zostałeś wsadzony.
Co do wpisów możliwe że ci nie usunęli gdy wsadzali Cię inni funkcjonariusze do więzienia.
Czekam na werdykt zarządu.
Pozdrawiam FullaN,
Miłego dnia.