Skocz do zawartości

FullaN

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez FullaN

  1. 45k od ręki daje ci za to. Kiedy będziesz na serwerze sie dogadamy
  2. Model: NRG ID: 36472 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 150km Dodatki: Bak 50, lampy Cena: Ofki od 1kk Coś od siebie: Przypominam że wystawiam pojazd poglądowo jeżeli ofka bedzie fajna sprzedam. Przypominam że to jest jedyny dostępne NRG na serwerze 2.0 w obiegu SS’y:https://imgur.com/a/Sg2lo6f
  3. Super napewno będę przez te dni!
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Ile ty oczekujesz. Jeszcze jest bez nitro więc xD
  6. FullaN

    Merit 2.2

    Polecam przemyśleć czy ktoś da tyle ci za to.
  7. FullaN

    Merit 2.2

    300k sentyment mam do tego auta. Sam to robiłem
  8. daje 1.7kk za oba i felgi do corsy
  9. Osoby która wsadzała Cię do więzienia. Jeżeli Cię zlapalismy to ci je usunelismy
  10. Uszanowanie z tej strony Police Officer II. FullaN Akcja zaczęła się od tego gdy Cię zatrzymalem za przekroczenie prędkości. Potem podałeś mi prawo jazdy, po wpisaniu Ciebie w MDT posiadałeś 2 wpisy. Przyjechał do nas @darkmon i zajechał ci drogę. Napisałem żebyś wsiadł z pojazdu. Ty tego nie zrobiłeś. Odjechałes i specjalnie utopiles pojazd nie daleko stacji na Flint county. Nawet nie próbowałeś wyjść z pojazdu i utopiles się. Potem podliczył Ci mandat @pluuum. Wsadzilem Cię do więzienia za wpisy, utopienie się, i oczywiście mandat. Nie mogłem ci odpisać ponieważ byłem bardzo zajęty miałem odpisać ci jeżeli będę wolny ale musiałem spadać. Po za tym miałeś powód dokładnie podany w więzieniu za co zostałeś wsadzony. Co do wpisów możliwe że ci nie usunęli gdy wsadzali Cię inni funkcjonariusze do więzienia. Czekam na werdykt zarządu. Pozdrawiam FullaN, Miłego dnia.
  11. @LOCK została sprzedana za większą kwote
  12. Model: Sabre Sport ID:35479 Pojemność silnika:2.4 Przebieg pojazdu: 25k Dodatki: FT bez szybek i nitra Cena: Oferty od 1.4kk Coś od siebie: Fajna saberka https://mta4life.pl/vehicles?s_t=2&s=FullaN&check=35479 SS: https://imgur.com/a/JPAzhaL
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin