Skocz do zawartości

FullaN

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez FullaN

  1. Mój stinger 1.6 na upach i dopka możemy ustalić
  2. stinger 1.6 full up + 120k
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Entiohy hahaha

    1. entiohy

      entiohy

      idz sie schowaj za bekonowa gora

  5. Dla twojej wiadomości na rozsyłałem żadnych haseł, nie wiem kto ci to przekazał ale masz złego informatora albo po prostu wymyśliłeś sobie. Ja żadnych haseł nie rozsyłałem. Pozdrawiam 

    1. DeeLayT*

      DeeLayT*

      Po co się tu produkujesz?

  6. Model: Stinger Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Salonówka Cena: OFerujcie Dodatki: czysty moze cos miec Coś od siebie: Prosze o skladanie oferty wraz z cena pojazdu.
  7. Uszanowanie, z tej stronny Police Officer I FullaN. Dobrze przejdźmy do sedna skargi, Skakałeś na hopkach w San Fierro chodzi o hopki przy SF2 jak dobrze pamiętam i jeździłeś po schodach z których wyskakiwałeś, chodzi mi o hopki Financial i schody przy Financial. Wjechałeś też na schody na bazie na doherty przy dolnym mechaniku. Dowodów niestety nie posiadam, ponieważ rzadko nagrywam swoją rozgrywkę. Po prostu zjada mi to FPS i nie mam takiego obowiązku. Próbujesz się wyprzeć. Jeżeli posiadasz nagranie całego pościgu prześlij niżej. Pozdrawiam, przepraszam że dopiero się wypowiedziałem FullaN
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. FullaN

    Lux Furmany

    Sanchez dam 70k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin