Uszanowanie, z tej stronny Police Officer I FullaN. Dobrze przejdźmy do sedna skargi, Skakałeś na hopkach w San Fierro chodzi o hopki przy SF2 jak dobrze pamiętam i jeździłeś po schodach z których wyskakiwałeś, chodzi mi o hopki Financial i schody przy Financial. Wjechałeś też na schody na bazie na doherty przy dolnym mechaniku. Dowodów niestety nie posiadam, ponieważ rzadko nagrywam swoją rozgrywkę. Po prostu zjada mi to FPS i nie mam takiego obowiązku. Próbujesz się wyprzeć. Jeżeli posiadasz nagranie całego pościgu prześlij niżej.
Pozdrawiam, przepraszam że
dopiero się wypowiedziałem
FullaN