Skocz do zawartości

lefji

Gracz
  • Postów

    164
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez lefji

  1. Kocham tfuj szitpost

     

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. dzięki kocham Cię za unbana sto lat!
    sory że tak późno ale miałem punkty
     

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. lefji

    siemq

    cześć
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie da się jakoś szybciej napisać apelki od tego UB, postanowiłem sobie wrócić z kolegami a tak średnio jak muszę tyle czekać

     

  10. Powodzenia ogólnie na te rekrutacje czy cuś na tego support'a śmiesznego. Nie no żartuje szanuje i ogólnie to bardzo jestem zadowolony że tyle osób gra na serwerze pozdrawiam z rodzinkom

     

  11. Aż mi się łezka kręci w oku jak przypominam se chwilę z tym serwerem. ;(

    1. davyS

      davyS

      MMMMM Kopalnia z Axelem a potem wspólny wyjazd na odwalanie

    2. Anonimowe_Skargi

      Anonimowe_Skargi

      Aż mi sie łezka w oku kreci jak sie cieszyłeś gdy bot od mateja dobrze klikał Q i E :(

    3. lefji
    4. kacper20
    5. lefji

      lefji

      Rejn wtedy to bez bota było jeszcze XD

       

  12. Zbyk skoro ja mialem bota, dostalem zerowanie mimo unbana to dlaczego Domciol i reszta nie mają wyzerowanych kont hm?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. szymvs

      szymvs

      Co spłakałeś się, że ci konto wyzerowali?. I musisz komuś zrobić na złość, śmieszny jesteś typie elo płaczku

    3. FragusS
    4. Nieznajomy_1537

      Nieznajomy_1537

      eh typowe kazdy kazdego wyda norma

       

    5. Marcepand
    6. lefji

      lefji

      dzieki kocham was bombelki

       

  13. czemu tobie nie wyzerowali konta za bota skoro mi wyzerowali a ub nie dostałem

  14. Wszystkiego najlepszego bo za 3 tygodnie zapomne

    1. lefji

      lefji

      przeczytaj to za 3 tygodnie

       

    2. Minotaur

      Minotaur

      Przeczytałem teraz, dzięki. Wrócę tu 27.

    3. lefji
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin