Skocz do zawartości

stifler1

Gracz
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez stifler1

  1. Dodałem serial tylko nwm czy jest dobry

     

    1. KNX

      KNX

      Nie pisz takich statusów. 

  2. NWM czy jest teraz dobrze 

     

  3. mam sprawę bo mój kolega dostał bana i to przeze mnie i chciał bym żeby mu wycofać a mi go dać bo mi się należy nick kolegi ManiekMechanik a mój Stifler1 więc proszę mi go dać a mu wycofać

     

    1. KNX

      KNX

      Apelacje polecam.
      Czemu statusy piszecie o odwołaniach Waszych kar? Od tego nie służą one. :( 

  4. grzengol sprawdzisz moją apelke

     

  5. grzęgol możesz sprawdzić moją apelacje

     

  6. AdiK możesz zobaczyć moją apelacje czy jest dobra

    B)

  7. SIEMA mam sprawę bo jak dostałem 2 lata temu bana i teraz gram na innym kompie i chciałem sprawdzić do kiedy mam bana i nie mogę się zalogować czy usuwacie konta które dostają bana proszę o szybką odpowieć

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. stifler1
    3. AdiK..
    4. stifler1

      stifler1

      A dało by się skrócić bana do 1.1.2019 

       

    5. AdiK..

      AdiK..

      Apelacja w odpowiednim dziale. 

    6. stifler1

      stifler1

      AdiK możesz sprawdzić czy jest dobra ta apelacja

       

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin