Wchodzę sobie dziś na forum, a tu konkursik o piękny gruzik.
Każdy mysli co za cudo, im nie szkoda tego gruza ?
Ah te Dirty Angles organizacja kozak Choć nie wgłebiałem sie we Wsciekłe Anioły,
to i tak moge stwierdzić, że konkurs Dirty Angels jest Bombowy!
Wygrać fure jeździć na zloty, Każdy nabiera na moją fure ochoty Organizacja kozak,
ludzi pełno, Każda organizacja was wyklina i podskakuje im Adrenalina.
Przyznam szczerze,że jestem biedny, a ten konkurs nie jest trudny,
Mieć Stainera to jest coś, każdy mój znajomy powie "to jest Gość" Przed dodaniem,walne Setę i oddalam sie stąd czytać Telegazetę