-
Postów
16 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Gruby.exe
-
Cześć Dałeś mi prawko i napisałeś ze za taran ok ale ja typiare chciałem zatrzymać bo mi uciekała z miejsca wypadku a ty dałeś mi prawko prosił bym abyś przeczytał i oddał mi prawo jazdy mam nadzieje ze to zrobisz bo to nie moja wina że typiara uciekała po wypadku a ja chciałem ją zatrzymać i ją walnąłem . Pozdrawiam Matsu.