Skocz do zawartości

borczi11

Gracz
  • Postów

    337
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez borczi11

  1. borczi11

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddane, reszta po Limicie <<< Lecimy do 1000 Repki >>>
  2. Co boli dupka? :D

    1. Chief

      Chief

      Nawet podania nie złożyłem xD. Dałem taką reakcję, ponieważ zarzad frakcji wyraźnie napisał, abyście usunęli formatowanie, a ty tego oczywiście nie zrobiłeś.

    2. borczi11

      borczi11

      Czasu jest wystarczająco że do 30 moglbym zrobic to 10 razy ;dd

    3. Chief

      Chief

      Trwa to zaledwie parę sekund, ale ok xD

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. borczi11

    Nabij sobie Repke V2.

    OddanE, jedziemy do <<< 1000 >>>
  5. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Princessa* @Drasiek @Orbi. @egzo_11 @HrazY @veenix. 2. Najlepszy Moderator/ka: @NVXER @Kenny @K4nciasty 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Wiesi3k. @LuKi16 @Kacperix3 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @AcoreQ @Grzengol 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @ZbyK.gg @DreeY @XQward @hoopak 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4Life News 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAPD TSA 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Princessa* @Iguana 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Thug 4Life Cosa Nostra 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Princessa* 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Princessa* @Orbi. @HrazY 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @szachista* @Drasiek @Orbi. @SharK^^ @Kryszka @PardonsiK  13. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Hisia 14. Najlepszy Redaktor: @Drasiek @ziomtrio 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": 16. Najlepszy tuner: Nominowani: @Specjalista 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Kurier 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia Lawety 19. Przegryw miesiąca: @xDeynNx 20. Najbogatszy Gracz: @DanielRB @adus12135 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g):
  6. borczi11

    Nabij sobie Repke V2.

    Mało ale oddane, liczę na to samo dobijamy do 1000 <<< 1000 >>>
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin