Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Bez przesady chlewku, dalej
  2. I co z tego ze ma? Kazdy może miec ale nikt nie bedzie przepłacać.
  3. @PeQe to ile doplacisz?
  4. Za sabre wchodzi stratum
  5. Na start tak sobie ale lecimy dalej
  6. Ja mu daje najwieksza offke z was wszystkich, a wy nadal
  7. Moskva.

    Sultan 1.8

    Zostaw mi go i wezme za 240k jak sellne bullecisza
  8. Za sultan flash czitah dam sabre 1.4 fele cb oraz bulleta 2.2ft bez nitra i baku
  9. Widac wasze Offki wiec daje 50k na dobry starcik
  10. Nadal aktualne, zapraszam do pisania ofert rozważe każdą!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin