Nick funkcjonariusza: domo978
Data i godzina zdarzenia: 01 czerwca 2019 21:20 ok.
Pełen opis sytuacji: Zacznijmy od tego że funkcjonariusz mnie zatrzymał i skłamał powód kolizji ktorej nie było dostalem mandat którego nie przyjąłem... Miałem wpis to ok rozumiem wstawil mnie na 15m za wpis+7m za nie przyjęcie mandatu. I jeszcze raz funkcjonariusz dał mi mandat i pobralo mi 680pln, ale ja nie przyjąłem mandatu...
Dowód, który to potwierdza całe zajście: (ss gracza Sferduq, nie ma 2 kluczyków) Był za mocny spam na /g