Nie pamiętasz hasła?
Czm dostałem bana za bota na kopalni jak nie miałem?
✮ AdiK..
A przeczytaj dokładnie powód.
KarmelQ
No to chyba oddałem to co wziąłem
Ej a mam szanse odwołanie napisać?
✮ KNX
Apelacje polecam.
Statusy od tego nie służą.
ja też
Nie pisz takich statusów.
Neequn
swiety sie znalazl ;/
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin