Skocz do zawartości

swi.der

Gracz
  • Postów

    146
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O swi.der

  • Urodziny 31.03.2005

W świecie gry

  • ID konta gracza 151963
  • Nick swi.der
  • Data rejestracji 2019-01-15 15:16:29
  • Ostatnio widziany 2026-06-20 13:53:36
  • Łączny czas gry 2256 godz. 40 min.
  • Organizacja Extreme
  • ➜ Ranga Starszy Extrimowicz
  • Biznes Radio 4Music
  • ➜ Ranga Mlodszy Prezenter
  • Frakcja Transport of SA
  • ➜ Ranga Kierowca Specjalny
  • Respekt
    12
    Life Points
    37970
    Punkty karne
    3202

Kontakt

  • Facebook:
    Podam jak się poznamy ;-;

Informacje o profilu

  • Płeć:
    kobieta
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Słaby film słaba książka pani grażynka

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Shinzō wo Sasageyo!

Ostatnie wizyty

17 453 wyświetleń profilu

Osiągnięcia swi.der

Spamer

Spamer (4/4)

490

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje swi.der

  1. dobre chlopaki bana dstaja za nic

    Spoiler

    (doslownie za nic, chcialem tylko miec gui auta zmapowane do pada zeby kurierke sie fajniej jezdzilo ale widac dla mta steam input to cheat)vhikVLt.png

     

    1. AdekUchiha
    2. swi.der

      swi.der

      wiem ze rewsad dziala, ale znowu cod warzone ma problemy jak rewsad jest zainstalowany; ciezkie zycie

    3. AdekUchiha

      AdekUchiha

      To wyłącz auto start jego i odpalaj jak grasz w mta 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin