Skocz do zawartości

swi.der

Gracz
  • Postów

    146
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O swi.der

  • Urodziny 31.03.2005

W świecie gry

  • ID konta gracza 151963
  • Nick swi.der
  • Data rejestracji 2019-01-15 15:16:29
  • Ostatnio widziany 2026-06-22 18:23:52
  • Łączny czas gry 2257 godz. 34 min.
  • Organizacja Extreme
  • ➜ Ranga Starszy Extrimowicz
  • Biznes Radio 4Music
  • ➜ Ranga Mlodszy Prezenter
  • Frakcja Transport of SA
  • ➜ Ranga Kierowca Specjalny
  • Respekt
    12
    Life Points
    37970
    Punkty karne
    3208

Kontakt

  • Facebook:
    Podam jak się poznamy ;-;

Informacje o profilu

  • Płeć:
    kobieta
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Słaby film słaba książka pani grażynka

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Shinzō wo Sasageyo!

Ostatnie wizyty

17 478 wyświetleń profilu

Osiągnięcia swi.der

Spamer

Spamer (4/4)

490

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje swi.der

  1. Mega ważne pytanie dla adminów a najlepiej dla RCON. Czy można grać 4life na linuxach? Ewentualnie bede mial dualboot windowsa na gry typu liga ktore za zadne skarby nie dzialaja, ale wolalbym z wiekszoscia zadn przeniesc sie na linuxa. Z góry dzieki za odpowiedz :3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. .franek.klimatkartel
    3. dzik2k.WPL

      dzik2k.WPL

      da się, nawet zbyk mówił jak ostatnio na dc

    4. Valentino_Minetti
    5. swi.der

      swi.der

      zdania ekspertow podzielone, no coz sprobuje i dam znac czy wleci global banik czy nie 

    6. swi.der

      swi.der

      w duzym skrocie nie dziala, serwer blokuje wine (emulator windowsa pod systemy unixo-podobne)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin