Skocz do zawartości

BlakMen

Gracz
  • Postów

    64
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BlakMen

  1. BlakMen

    Bulleta do 620k

    A co ty na comecika?
  2. BlakMen

    @LOCK

    Comet Cabrio 2.2 up1.3 lpg 50 atrapa licznik rejka ogr + moja mala dopłata
  3. BlakMen

    LOCK

    Model: Comet Cabrio ID:33027 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: 10k Dodatki: UP1.3, Ogr, Mała atrapa, Rejka, Lpg 50, Żółty licznik, Malowane Flegi. Cena: Rozsądne oferty lub ciekawe wymiany (ostatnia oferta 560k) Coś od siebie: Piekny pojazd Cabrio. Właścicielem projektu od 1.8 jestem ja. Posiadam paragony ok wszystkich części zamontowanych podczas przygody ze mną. Nie katowany posiada fabrycznie napęd 4x4. Polecam z rodziną. SS’y: https://imgur.com/a/RnQKb8l (stary lakier pojazdu w tym momencie posiada ciemny zielony
  4. bez up1 mogę ci za tyle oddać skarbie. I to co pomiędzy nami jest tego nie zmieni
  5. Comet 2.2 Cabrio (loszki na to lecą) bączka też zakręcisz pod remiza czy inna biedronką polecam ale niestety nie ma lampy polecam
  6. BlakMen

    Bulleta i banshee

    @Yc^.^ob ma kozak stunta polecam
  7. Model: Comet Cabrio ID:33027 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: 10k Dodatki: UP1.3, Ogr, Mała atrapa, Rejka, Lpg 50, Żółty licznik, Malowane Flegi.Cena: Rozsądne oferty lub ciekawe wymiany Coś od siebie: Piekny pojazd Cabrio. Właścicielem projektu od 1.8 jestem ja. Posiadam paragony ok wszystkich części zamontowanych podczas przygody ze mną. Nie katowany posiada fabrycznie napęd 4x4. Polecam z rodziną. SS’y: https://imgur.com/a/RnQKb8l (stary lakier pojazdu w tym momencie posiada ciemny zielony)
  8. wymiana za Comet 2.2 up1.3 LPG 50 ogr Rejka?
  9. Primo Combi 1.6 fele licznik -28k Comet Cabrio 2.2 up1.3 licznik atrapa rejka ogr-635k
  10. Polowanie na elegy 1.6 uważam za otwarte XD
  11. Model: Comet Cabrio ID:33027 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: 10k Dodatki: UP1.3, Ogr, Mała atrapa, Rejka, Lpg 50, Żółty licznik, Malowane Flegi.Cena: Zacznijmy od 600k Coś od siebie: Piekny pojazd Cabrio. Właścicielem projektu od 1.8 jestem ja. Posiadam paragony ok wszystkich części zamontowanych podczas przygody ze mną. Nie katowany posiada fabrycznie napęd 4x4. Polecam z rodziną. SS’y: https://imgur.com/a/RnQKb8l (stary lakier pojazdu w tym momencie posiada ciemny zielony)
  12. nie dzieki ciekawe ale wlasnie sprzedalem sultana :p
  13. Model: Elegy/Wszystko Pojemność silnika: Elegy najlepiej 1.6-1.8 Przebieg pojazdu: - Cena: Bez ceny nie pisz Dodatki: Najlepiej UP1.2.3 Bez vizu Lub czysty Coś od siebie: Poszukuję Elegy 1.6-1.8 z up lub inny ciekawy pojazd. Jeśli cena pojazdu wynosi ok 1kk jestem w stanie zaoferować cometa 2.2 z tune + dopłata.
  14. BlakMen

    [Konkurs] Stallion

    ładna maszyna. Pozdrawiam z rodziną
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin