Skocz do zawartości

dmn

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dmn

  1. dmn

    [Model] SAPD

    Coś świetnego!
  2. W takim razie gratuluję wiedzy, nie tylko poprzez tazer możesz zostać obezwładniony. OBOK nie było nikogo. ZA NAMI owszem officerowie zakuwali osoby zatrzymane za ostrzał. Zależałbym popracować nad emocjami grając w gry, bo widać że nie myślałeś zbyt dużo pisząc to. Mogę się założyć, że gdyby ktoś napisał do ciebie tak samo złożyłbyś na niego skargę. Nie wiem, czy twój nauczyciel polskiego nie uczył cię definicji slangu, możesz sobie poszukać jak rozwinąć dość popularny skrót "klej", który jest wulgarnym zwrotem a nie zasłaniać się definicją z wikipedii. Czekam na wypowiedź zarządu, bo to co ty tutaj wypisujesz jest szukaniem na siłę powodu, żeby to mnie ukarano.
  3. Witam, Police Officer III+1 DMN. Zacznijmy od tego, że nie uwzględniłeś ważnego momentu tej rozmowy mianowicie loga, który znajduje się poniżej. Jest to swego rodzaju dowód na to, że to ty zacząłeś prowokacje. Odnosząc się do tego momentu. Nikt w akcji przeprowadzanej wtedy na DM nie użył tazera. Wszystko wydarzyło się między nami, bez udziału osób trzecich, kiedy wynosiłem cię z DM nie było nikogo do kogo mógłbyś się tak zwrócić. Słowem "klej" wyraźnie kazałeś mi się zamknąć w dosyć wulgarny sposób. Resztę zostawiam zarządowi, nie mam zamiaru dalej wypowiadać się w tej skardze, ponieważ nie ma to najmniejszego sensu. Z poważaniem, DMN.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Siemka, wróć kiedyś
  6. dmn

    ale potezny strazak tutaj prawda B)

    1. heavy

      heavy

      ale potężny policjant tutaj prawda?

  7. WYNIKI KONKURSU NA 40TYS. PLN

    Wraz z @Kszysiek ogłaszamy wyniki konkursu o 40 tys. pln :)

    Oto one:

    1 miejsce: @okrutnazlaipodla

    2 miejsce: @Kuba*_

    3 miejsce: @BartiX*

    Gratulacje! <3

    Nagrody rozdane:

    ✔ Wykonałeś przelew na konto gracza okrutnazlaipodla, o kwocie 25000 PLN z konta głównego.
    ✔ Wykonałeś przelew na konto gracza Kuba*_, o kwocie 10000 PLN z konta głównego.
    ✔ Wykonałeś przelew na konto gracza BartiX*, o kwocie 5000 PLN z konta głównego.

  8. dmn

    Konkurs o 40 000 PLN

    Siema siema wraz z @Kszysiek rozdajemy kaskę za darmo. Co możecie wygrać? Do wygrania jest kwota 40 000PLN która będzie podzielona na następujące miejsca; 1 miejsce - 25tys. PLN 2 miejsce - 10tys. PLN 3 miejsce - 5tys. PLN Jak wziąć udział w tym konkursie? - Zostawić reakcję lub ❤️ pod tym tematem oraz komentarzem kszyśka. - Pozostawić dowolny komentarz i oznaczyć w nim dwie wybrane przez Was osoby. - Zaobserwować mnie oraz @Kszysiek Powodzenia! Wyniki zostaną opublikowane na moim profilu dnia 02.05.2021r. w godzinach wieczornych.
  9. dmn

    Sultan combi 1.6dm3

    Model: Sultan ID: 80929 Pojemność silnika: 1.6dm3 Przebieg pojazdu: 168,7km Dodatki: progi (1031), felgi (1077), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, kolor felg (szary), podświetlenie licznika (złocisty), ogranicznik prędkości, klucze Cena: 340tyś. PLN do lekkich negocjacji Coś od siebie: Super wóz. W grę wchodzi gotówa/ wymiana na sultana sedan 1.6 z drobnym tune SS’y:
  10. dmn

    LOCK

    @Kszysiek @TheNaturat.
  11. dmn

    Sultan combi 1.6dm3

    mogę zejść do 330k
  12. dmn

    Sultan combi 1.6dm3

    Model: Sultan ID: 80929 Pojemność silnika: 1.6dm3 Przebieg pojazdu: 168,7km Dodatki: progi (1031), felgi (1077), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, kolor felg (szary), podświetlenie licznika (złocisty), ogranicznik prędkości, klucze Cena: 340tyś. PLN Coś od siebie: Super wóz. W grę wchodzi gotówa/ wymiana na sultana sedan 1.6 z drobnym tune SS’y:
  13. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Verago., @KavKa*, @Ven33r., @Bambi, @Karafik 2. Najlepszy Moderator/ka: @Broszko, @veeniX 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Nudzio., @VenomeQ 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @japkooo., @LuKi16 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @Greyna.gg 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @japkooo. (za wielkanoc :>) 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: San Andreas Police Department, San Andreas Fire Department, Transport of San Andreas 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @TheNaturat., @KajVis , @PerkuleZ., @James_Valentino, @Zabka., @TheIndjana., @DeWKOng98, @Reppo, @piuro, @Miczok., @Kszysiek, @koziep 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Studio Filmowe 4Life 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: @PAWELOVSKI. 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: - 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Blender. @Shajkox, 13. Najlepszy Lider: Nominowani: @kartovelek., @CampeQ, @KAMIL720 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Dark Side 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: - 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @Nudzio. 17. Najbogatszy Gracz: - 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): - 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Nowe skiny premium, nowe animacje(szczególnie /salutuje) 20. Najlepsza praca na serwerze: Lawety wiadomo
  14. @Kszysiek @koziep @TheNaturat. 20k piechota nie chodzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin